MUST TURMALIIN

  • 15.00€

Toote detailid

  • Mudel: MUST TURMALIIN päikeseratas 30 mm
  • Saadavus: Laos


Päikeseratta sümboli tähendus - Päikeserattad sümboliseerivad lõpmatust, sellel kujul ei ole ei algust ega lõppu. Selle kuju keskel on auk, mis sümboliseerib iidseid teadmisi ja aitab päikeseratta kristallil energiaid filtreerida. Igal kristallil on omad tervendavad omadused ja need kõik mõjuvad erinevalt. Päikeseratta kuju aitab tervendada kiirelt, aidates negatiivsel energial väljuda läbi selle keskel oleva augu ja omakorda kristall ise aitab asendada selle positiivse energiaga. Päikeserattad saavad energiat päikese valguse käest ja sealt tuleneb ka selline nimetus.


MUST TURMALIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kasutatakse halba soovijate eemale tõrjumiseks ja ebaõnne eest kaitsmiseks.
Juhul kui Must Turmaliin läheb katki, siis tuleb see kiiremas korras jõevette viia või metsa alla peita. Katkine Must Turmaliin annab märku, et see on kaitsnud sind suure õnnetuse eest.

Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.


Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.


Must Turmaliin sai hiljem omale ka veel lisanimetuse, milleks on Schörl. Seda sellepärast, kuna kunagi avastati Saksamaal Zschorlaust suuremat sorti Musta Turmaliini allikas ja selle koha nimest tuletatult hakati Musta Turmaliini ka Schörliks kutsuma. Mõlemad nimetused on tänapäevani kasutusel, nii Must Turmaliin kui ka Schörl. 


MUSTA TURMALIINI päikeseratta kandmine talismanina aitab:

- Must Turmaliin kaitseb ärasõnumise, äraneedmise, ebaõnne, kurjuse, vägivalla, kiusamise, salakavaluse, klatši jutu ja ebameeldivate inimeste eest. Veel võimsamalt töötab päikeseratas, kui see on tehtud Mustast Turmaliinist. Päikeseratta energia töötab kiiremini ja võimsamalt. Eriti kasulik on päikeseratast kasutada juba siis, kui ebaõnn või halb inimene on sinu elus, et temast vabaneda.

- Must Turmaliin aitab kaitsta ka depressiooni, masenduse ja negatiivse mõttemaailma eest.

- Tervendamise eesmärgil kasutatakse Musta Turmaliini päikeseratast Juurtšakra probleemide tervendamiseks. Siis on soovitatav seda kanda Juurtšakra Päikeseratta hoidjaga.

AUTO Riputage Musta Turmaliini päikeseratas autosse. Must Turmaliin on Tiigrisilma ja Ahhaadi kõrval üks võimsamaid auto kaitse kristalle, mis aitab ära hoida väga suuri ja raskekujulisi õnnetusi.

UNENÄOPÜÜDJA Riputage Musta Turmaliini päikeseratas unenäopüüdja külge, et see aitaks ebaõnnest ja needusest vabastada, kui see on juba peale saadetud.

Musta Turmaliini päikeseratta kandmine aitab tervendada JUURTŠAKRAT. Must Turmaliin aitab tervendada tõsiseid terviserikkeid, mis on Juurtšakraga seotud ja ka tugevdada immuunsust.
Tehniline
Mõõdud Päikeseratta läbimõõt on 3 cm ja ava läbimõõt on 0,7 cm. Toode ei sisalda päikeseratta hoidjat, paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST TURMALIIN, Ehted, päikeseratas, must turmaliin päikeseratas, juurtšakra, ebaõnn, needus, halb inimene, vägivald, kiusamine, halb energia, aura kaitse, raskekujulised haigused, immuunsus, auto õnnetus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja