TURMALIINSULETISTEGA KVARTS

  • 19.50€

Toote detailid

  • Mudel: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS button käekett
  • Saadavus: Laos


TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristallist ka ülivõimsa Aura puhastaja ja kaitsja. See kristall on ka üks minu vaieldamatuid lemmikuid, kuna see aitab ennekõike iseenda elu üle kontrolli saavutada, eemaldada ebavajalikud mõtted ja ülemuretsemise, mis on ka inimeste üheks suurimaks probleemiks. Ja peale selle aitab Kvarts Turmaliini mõjudel jõuda kiiremini Aurasse ning üleüldse selle kristalli energia on võimsam ja kiirematoimelisem. Siis soovitangi paljudele Turmaliinsuletistega Kvartsi iseenda negatiivsetest külgedest lahti saamiseks ja seejärel lasta selle kristalli suurepärastel toimetel sinu Aurasse saabuda. Kuna alati tuleb enda Aura eelkõige puhastada, et kõik hea saaks sinuni jõuda, eemaldades kõik takistused, mis takistavad sinu õnnelikku elu.

TURMALIINSULETISTEGA KVARTSI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

See on tugeva toimega kristall, millel on nii Musta Turmaliini, kui ka Mäekristalli omadused olemas. See on kristall, mis puhastab sinu Aurat, taaselustab seda ja vabastab sinu hingest ebavajalikku informatsiooni. See on kohati multifunktsionaalse toimega kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui soovitakse universaalsemat kristalli kanda.

-
 Aitab negatiivsetel mõtetel muutuda positiivseks ja rasketel aegadel aitab kiireid lahendusi leida. Eemaldab ennasthaletseva, kahjulikud, liialt kriitilise meele, mis võib inimesele endale halba tuua ja teha.

- Tugevdab Aura välja, parandab Aura lekkeid ja auke. Turmaliinsuletistega Kvarts paneb kinni ükskõik millise energia lekke, mis laseb sinu isiklikul jõul sinu juurest väljuda ja jättes sind kurnatult maha. Kaitseb sinu isiklikke saladusi mitte välja tulemise eest ja samas aitab sul ka endal teiste saladusi paremini hoida. 

- Armastuse kristallidega koos kantult, nagu näiteks Roosa Kvartsi või Morganiidiga, aitab Turmaliinsuletistega Kvarts armastussuhtes olevaid konflikte lahendada ja neid vältida.

- Aitab lõhestunud isiksusel enda positiivne pool uuesti üles leida ja mitte käituda halvasti teiste inimestega oma probleemide tõttu. Kaitseb kahjulike energiate eest, kahjulike inimeste eest ja suurendab üleüldist Aura vastupidavust ükskõik millise kurjuse kaitsemise eest.

- Kaitseb energia vampiiride eest ja nende inimeste eest, kes on liialt uudishimulikud sinu elu suhtes. Kaitseb sind nii, et sinu isiklik informatsioon nendeni ei jõuaks.

- Tugevdab iseloomu, aitab olla julgem ja enda sõna maksma panna, kui see on vajalik.

- Selgeltnägemise kristallidega koos kantult, nagu näiteks Lasuriidiga koos, aitab Turmaliisuletistega Kvarts kiirendada energia varude taastumist ja vastupidavam olla pikkade ennustamiste järel, andes jõudu näha kauem oma visioone ja kaartidelt vastuseid saada. 

RAVITSEMINE 

- Käte ära suremine, liigesevalud, stress, närvipinged, närvilisus, ärevushäired, ebastabiilsus, tasakaalu häired, suitsiidsed mõtted, enesehävitusliku käitumisviisi eemaldamine.

- Turmaliisuletistega Kvarts aitab kiirelt sõltuvustest vabaks saada, olgu siis selleks sõltuvuseks liigsöömine, suitsetamine, alkoholi manustamine vms.

SODIAAK Tähemärgilt toovad Turmaliinsuletistega Kvartsi ehted kõige enam tasakaalu KAALUDE ja SKORPIONITE iseloomudesse. 

Numeroloogia põhiselt on Turmaliinsuletistega Kvarts väga võimsaks kaitse kristalliks just neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on ca 18 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS, Ehted, käekett, kaitse, kurjus, kahjulik energia, energia lekked, aura, sõltuvused, lihaspinge, käte ära suremine, energia vampiirlus, saladused, lõhestunud isiksus, kaalud, skorpion, elutee number 5

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja