GRANAAT

  • 8.00€

Toote detailid

  • Mudel: GRANAAT chips (ca 85g)
  • Saadavus: Laos


GRANAAT

Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

Granaadil on oskus kodu Aurat puhastada sellisest energiast, mis viib perekonnast armastuse minema ja toob suhetesse segadust. Granaat aitab eemalda pingeid, mis on mehe ja naise vahele tekkinud. Granaat on selline kristall, mida kasutatakse ka ebaõnne eest kaitsmiseks või selle majast välja juhtimiseks. Kasuta seda kristalli erinevate taimede peal, mis on sinu kodu Lõuna poolses toas. Seal asub kodu armastuse nurk. Sobib ka väga hästi magamistuppa, et suurendada armastuse õnne.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Mäekristall või Apofülliit geoodid koos Roosi/Kaneeli küünlaga, et majast välja viia armastusega seotud stressi. Selline maagiline dekoratsioon aitab ka armastusel majja tulla.

- Hoia kauni aluse peal Granaadi chipse ja valget värvi küünalt, et vabastada kodust ebaõnne tekitavad energiat ning selle asemel läbi Granaadi kristalli õnne majja kutsuda.

- Aseta Granaadi chipsid armastuse kristallide alla, et need aitaksid nendel kristallidel veelgi paremini tööd teha.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

GRANAAT ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Hematiit Sobivad kokku armastuse kristallide komplekti.

Punane Jaspis
Sobib kokku Punase Jaspisega armastuse energia võimendamise jaoks. Sobib sinna lisada veel Merevaiku, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Roheline Aventuriin
koos Granaadiga toovad head ärilist õnne. Sobivad kontori ruumidesse, sobivad ka külluse taimedega kokku või külluse nurga kristallide sekka.

Tsitriin
ja Granaat aitavad muremõtetest lahti saada, aitavad lahti saada pidevast muretsemisest ning kui need kokku panna kodu Edela nurka, siis need toovad majja perekonna head läbisaamist.

Mäekristall
aktiveerib Granaati veelgi võimsamale tööle, Mäekristall võimendab kõikide teiste kristallide energiat.

Must Turmaliin
Hoidke koos, kui soovite perekonda kaitsta, armastust tugevdada ning kaitsta ja eemale hoida perekonna lõhkujaid.

Rutiilnõeltega Kvarts
Eemaldab koos Granaadiga kodust ebaõnne energia, mis ei lase elu nautida, ega ka elus edasi minna. Eriti hästi sobib vanadesse majadesse, kus energiad seisavad.

Šungiit
Sobivad kokku kodu Ida poolsesse tuppa tervise edendamiseks ja parandamiseks. Aitavad majast ebaõnne eemale hoida, mis on seotud kehva tervise ja haigustega.

Ametüst
Loovad koos energia, millega on võimalik armastust ligi kutsuda. Hoia selle aluse peal erinevaid armastust ligi tõmbavaid kristalle, et endale uut võimalust anda. Peale Ametüsti võid veel lisada Roosa Kvartsi, et armastuse energiat võimsamaks muuta.

Peridoot
ja Granaat sobivad kokku maagia väeesemete laadimiseks. Loo endale selline kristallide alus, kus on need mõlemad kristallid nii chipside kujul kui ka lihtsalt kristallidena ning lisa sinna ka Vanadiniit Bariit geood. Sellise aluse peal laetakse maagia ehteid, et säilitada nende algupärast sõnumit.

Tiigrisilm
koos Granaadiga on võimsad edu toova sõnumiga, selline kombinatsioon sobib edu kristallide komplekti põhjaks või ka Ahvileivapuu peale lisamiseks.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga ja Ametüsti spetsiaalselt Lavendli viiruki või rituaalitaimega.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GRANAAT, Kristallid, chips, kodu energia puhastamine, kodu aura, ida, kagu, lõuna, armastus, edu, õnn, äriline edu.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja