ROOSA KVARTS

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS OBELISK
  • Saadavus: Laos


ROOSA KVARTS OBELISK

Roosa Kvarts on maailmas üks populaarsemaid kristalle ja selle peamiseks omaduseks on armastuse energia edasi kandmine. Igaüks, kes puutub kokku Roosa Kvartsiga saab endasse vajalikku energiat, et end emotsionaalses mõttes hästi tunda. See on tõeline armastuse looja ja andja. Roosa Kvarts toob hingerahu ja töötab inimese armastuse energiaga. Kui sa kannad seda kristalli või kasutad ükskõik, millisel kujul, siis see aitab sinu armastuse elu paremaks muuta. Leevendades hingevalu, tuues ligi õigeid hingesid ja vabastades energiaid, mis armastuse teemal kahjulikud võiksid sulle olla.

OBELISK

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine-teselpool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks, siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes Obeliske kasutati energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

ROOSA KVARTSI OBELISKI KASUTAMINE

- Kuna tegemist on armastuse väeesemega, siis seda Obeliski hoitakse armastuse kristallide keskel nende energiate võimendamiseks ja edasi kandmiseks allikasse, mida soovitakse muuta. Antud juhul sinu enda Aurasse või ka kaaslase Aurasse.

- Roosa Kvartsi Obeliske hoia enda kodu Lõuna poolses toas või magamistoas, et enda energeetikasse romantikat, armastuse õnne, suhteõnne, hingesugulasega kontakti, emotsionaalset tasakaalu, armastuse üle kontrolli saavutada ja erinevaid häid armastusega seotud energiaid endasse talletada.

- Seda Obeliski võib hoida tervendustubades, ilusalongides või lihtsalt kodus, et kõik omavahel hästi läbi saaksid. Need aitavad suheldes olla rõõmsameelsed, olla õnnelikud ja need takistavad pingete teket. Ilusalongi sobib selleks, et see toob sinna ärilist õnne. Seda soovitan otse ukse kõrvale asetada. Tervendustubadesse selleks, et aidata inimesel, kes seal toas viibib enda energiaid vabastada, mida ta enam kanda ei soovi. Koju selleks, et perekond saaks võimalikult hästi omavahel läbi.

- Hoia seda enda kodus välisukse kõrval, et majja armastust kutsuda. Seda soovitan neile, kellel ei ole suhet ja kes on tõesti valmis enda hingesugulasega kohtuma.

- Hoia seda enda kodu Lääne poolses toas või lastetoas, et edendada lapse ja vanema omavahelisi suhteid. See Obelisk annab jõudu üksteisega läbi saada ja üksteist mõista.

- Lapse voodi kõrval aitab Roosa Kvartsi Obelisk anda lapsele turvatunnet, anda talle energiat, mis aitab tal tunda, et teda armastatakse. See muudab lapse rahulikumaks, armastavamaks, sõbralikumaks, eriti oma pere liikmetega.

- Kui Roosa Kvartsi Obelisk on armastuse kristallide keskel või magamistoas, siis võib seda aeg-ajalt kätte võtta ja selle kaudu armastusega seotud soove teele saata. Seda kätte võttes tuleb soov soovida.

- Sobib töölaua peal hoidmiseks, seda selleks, et enda muremõtteid tervendada. Aitab paremini teiste töökaaslastega läbi saada ja aitab vähem teiste inimeste muresid endasse võtta. Sobib iluteenindajate laua peale selleks, et materiaalselt õnne läbi nende enda töö tuua.

Obeliske puhastatakse aeg-ajalt viirukite suitsuga ja hoitakse päikese valguse käes õigete Kuu faaside ajal. Õige aeg on need välja viia Täiskuu-, Noore Kuu- või Kuu esimese veerandi loomise ajal.
Tehniline
Mõõdud Obeliski kõrgus on ca 7 cm ja laius 2 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Kristallid, obelisk, torn, väeese, energia kandmine, energia filtreerimine, armastuse õnn, armastus, suhted, ilutuba, tervendustuba, perekond, lapse ja vanema suhted, armastuse soovid, uus armastus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja