ROHELINE AVENTURIIN

  • 5.00€

Toote detailid

  • Mudel: ROHELINE AVENTURIIN chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


Chipsid on väikesed kristalli tükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on ka sellel kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chips kristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagia küünaldega kokku viia.

ROHELISEL AVENTURIINIL on oskus kodu Auraväljas tõsta külluse ja edu energiat.

- Moodusta alus, millel on chipsi kristallid ja Tsitriin geoodid koos rohelise küünlaga, et majja ligi kutsuda materiaalset head õnne.

- Aseta Rohelise Aventuriini chipse rahapuude peale, et need majja küllust kutsuksid.

Erinevaid Chipsi kristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada, igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

ROHELISE AVENTURIIN ERINEVATE KRISTALLI CHIPSIDEGA

Must Turmaliin
Hoidke koos Musta Turmaliiniga, kui soovite majast eemale hoida ebaõnne igal tasandil. Need kristallid aitavad õnnel majja pääseda ja takistada teiste sõnumiste eest.

Ametüst Loovad koos Rohelise Aventuriiniga sellise energia, mis aitab tööasjade peale vähem mõelda ja muretseda. Lisa selle aluse peale külluse kristalle koos poleeritud Ametüstidega, et majja saabuks küllus, aga samal ajal aitab see takisada liigset mõtlemist selle peale, et kuidas see saaks tekkida.
 
Tsitriin
sobib kokku külluse nurga aktiveerimiseks, rahakarbi alus kristallideks, Ahvileivapuu ehk Turdlehe mullale, Sulgvõhi mullale külluse kanali aktiveerimiseks. Sobib kokku ka Tiigrisilmaga, Karneooliga samal eesmärgil.

Hematiit Aitab kaitsta varandust, kogutud raha, kogutud positiivset mainet ja pigem sobib Kagu või Ida poolsesse tuppa, kas siis küünlaaluse loomiseks või mõne taime mulla katmiseks. Taimed juhivad väga hästi kristallide energiat kodus edasi.

Karneool
ja Roheline Aventuriin sobivad kokku materiaalsetel eesmärkidel, nende kõrvale soovitan lisada ka Tiigrisilma. Neid chipse saab kasutada külluse kanali avamiseks Kagu nurgas, neid võib hoida mõne külluse taime mullal, nagu näiteks Ahvileivapuu või Sulgvõhi peal.

Kuukivi


Punane Jaspis
ja Roheline Aventuriin aitavad tuua lastele eluenergiat, sobivad kokku lapse tuppa.

Mäekristall
võimendab omakorda selle kristalli toimet.

Roosa Kvarts koos Rohelise Aventuriini kristalliga aitab uusi armastavaid võimalusi majja tuua. Sobib armastuse ligitõmbamise kristallide komplekti või kristallalusele.

Rutiilnõeltega Kvarts
sobib kokku Rohelise Aventuriinuga, kui soovitakse rahamaagiat või küllusemaagiat teha. Sobib maagia paberi all hoidmiseks, mis on tehtud külluse ja tööedu jaoks. Rutiilid võimendavad ka lihtsalt Rohelise Aventuriini tööd.

Šungiit
ja Roheline Aventuriin sobivad kokku siis, kui soovitakse kodust halba materiaalset õnne ära puhastada. Sobib kodudesse, kus on rahaliselt rasked perioodid.

Merevaik koos selle kristalliga sobib kokku tervendamise eesmärgil. Asetage tervise kristallide komplekti alla, et võimendada tervendavaid kristalle. 

Granaat koos Rohelise Aventuriiniga toovad head ärilist õnne. Sobivad kontori ruumidesse, sobivad ka külluse taimedega kokku või külluse nurga kristallide sekka.

Peridoot
sobib kokku Rohelise Aventuriiniga materiaalse õnne tõstmiseks. Võib kokku segada ka teiste külluse ja materiaalse edu kristallidega.

Tiigrisilm
sobib kokku Rohelise Aventuriiniga materiaalse õnne tõstmiseks. Võib kokku segada ka teiste külluse ja materiaalse edu kristallidega.

Lumikvarts sobib kokku selleks, et maandada kodus stressi energiat.

Chipsi kristalle puhastatakse Salvei rituaalitaime suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROHELINE AVENTURIIN, Kristallid, chipsid, kodu energia, energia puhastamine, kodu aura, küllus, materiaalne edu.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja