La Tene käekett ENNUSTAJA

  • 28.90€

Toote detailid

  • Mudel: ENNUSTAJA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "ENNUSTAJA" on kokku pandud kahest erinevast kristallist, mida kaunistavad 925 hõbeda pärlid. Ennustaja koosneb Preniidist, mis on selles käeketis läbipaistvat rohelist tooni ja võimsast musta värvi kaitsekristallist Oonüksist.

- Käekett on selleks, et kristallidelt abi saada ennustamise õppimisel või korrektseks ennustamiseks. Väeesemes on spetsiaalsed kristallid, mis aitavad sul keskenduda ja õigeid vastuseid saada.

- Ennustaja väeese on pendliga, Taro kaartidega, Ingli kaartidega, Ruunidega, kristallide-ennustuskomplektiga või millegi analoogsega ennustamiseks. See väeese aitab õigetel vastustel kiiremini tulla, eriti kasulik on see pendliga ennustamisel.

- Preniit on see kristall, mis aitab taolisi tegevusi energeetiliselt toetada, aidates sul keskenduda ja tugevdada sinu "õnnekätt", mis aitab sinu juurde üldse õigetel vastustel tulla. Oonüks on see kristall, mis aitab kaitsta energiate eest, mis võivad sinu Aurasse ennustamise ajal sattuda ja mis on kahjulikud. Oonüks kaitseb sind ennast!

Soovitatav kanda vasaku käe peal ennustamise ajal, igapäevaselt kandes võib mõlema käe peal kanda. Kui sa kannad seda ennustamise ajal, siis on see toetavaks jõuks aga kui sa kannad seda igapäevaselt, siis see aitab sul lihtsalt arendada endas spirituaalseid oskuseid ning teeb eeltööd pidevalt sinu Auraga, et sa oleksid suuteline ennustama korrektselt.

Väeese koosneb võimsast Preniidist, mis tähendab, et see vajab kindlasti laadimist/puhastamist. Soovitatavalt hoida iga õhtu Tselestiit või Aragoniit geoodi peal ning regulaarselt puhastada Salvei rituaalitaime, Palo Santo puu või Muskuse viiruki suitsuga."


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, ENNUSTAJA, ennustamine, spirituaalsed anded, spirituaalsus, enese arendamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja