JASMIIN

  • 2.00€

Toote detailid

  • Mudel: JASMIIN viiruk (20 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


Viirukid on valmistatud rituaali taimedest ja nende essentsidest. Viirukid valmistati selleks, et läbi taimede essentsi tuua esile teatud energiad, mida saab maagiate või rituaalide tegemisel ära kasutada. Suits on olnud alati maagiline vahend energiate puhastamiseks või tööle suunamiseks. Kõikidel viirukitel on erinevad toimed, oleneb, millise taime essentsist see koosneb. Viirukite peamiseks eesmärgiks on puhastada nii keskkonna kui ka inimese aurat teatud energiatest.

Jasmiin on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast energiat. Selle sama energiaga aitab Jasmiin luua enda ümber väga romantilise atmosfääri. Peale selle romantiliste toimete aitab Jasmiin ka rahustada meeli nii, et see mõjuks sinu tajumisele, sensitiivsusele ning visiooni tööle hästi.

JASMIINI VIIRUKI KASUTAMINE:

- Jasmiini viirukit põleta näiteks armastuse kristallide, armastuse jaoks mõeldud kristall-ehete kõrval ja armastuse nurgas, mis asub kodu Lõuna poolses toas. Jasmiini viiruk aitab puhastada energiaid, mis ei mõju armastusele kasulikult. Olgu selleks energiaks siis riidu tekitav energia või lihtsalt seisev energia, mis takistab õnnelik olla. Kristalle on kasulik Jasmiiniga puhastada, et armastuse kristallid suudaksid tööd teha ja et need suudaksid vabaks lasta energiaid, mis need on kinni püüdnud.

Kui kristalle ei puhastata, siis need lakkavad töötamast ja hakkavad purunema/värvi muutma/halba energiat tagasi andma, mille nad siis esmalt eemaldasid sinu enda seest või kodu Aurast.

- Jasmiini viirukit põleta siis, kui sa tunned, et sa tahad paremini keskenduda. Sobib töötamise ajal põletamiseks ja on üks ideaalsemaid viirukeid ennustamise ajal põletamiseks.

Jasmiini lõhn aitab meeltel rahuneda, samas aitab see keskenduda, mõttetööd teha ja visioone kinni püüda. See rahustab täpselt sellise energia maha, mis ei lase sul mentaalseid ning hingelisi tegevusi teha.

- Põleta Jasmiini viirukit, kui soovid perekonda rahu tuua ja seda on hea koheselt kasutada, kui mõni probleem on õhus just olnud.

- Jasmiini viirukit põletatakse kodu põhjapoolses ilmakaares, seda selleks, et vabastada enda kodus olevat halba energiat, mis takistab sul tööl edukas olla. See on kasulik ka selleks, et vabastada muremõtteid seoses töö ja rahaasjadega. Jasmiin on meeli rahustava toimega, mis aitab sul vabaneda ülemõtlemisest ja liigsest muretsemisest. 

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viirukialuse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga edasi nii sulle kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.


Viiruk asetage suitsema enda kristallide kõrvale, kui soovite neid puhastada. Viiruk aitab vabastada sinna kogunenud negatiivsest energiast. Kui kristallid on sinu majapidamises, siis need töötlevad sinu kodu või ka sinu enda energia laineid, võttes välja negatiivsuse, asendades selle positiivsusega. Negatiivne energia aga jääb kristallide sisse kinni (kui need ei ole geoodid, druzyd ja püramiidid). Selleks tuleb nende kristallide energiaid puhastada, kas siis viirukiga või rituaalitaime suitsuga. Loomulikult on rituaalitaim selleks kõige tõhusam, aga viirukeid saab kasutada tihedamini, aidates sellega vältida kristallide energia tühjaks jooksmise eest. Seega soovitan viirukitega oma kodu ja kristalle puhastada iganädalaselt, kui mitte igapäevaselt. Rituaalitaime soovitan kasutada Täiskuu ajal.

Viirukitega puhastamisel soovitan alati akent lahti hoida, et negatiivne energia saaks kodust minema pääseda. Samuti soovitan põletada samaaegselt ka erinevaid küünlaid, vastavalt viirukile, et võimendada puhastusrituaali.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 23 cm ja põleva osa läbimõõt ca 3 mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: JASMIIN, Väeesemed, viiruk, kodu puhastamine, armastuse energia, romantika, armastuse kristallide puhastamine, intuitsioon, visioonid, keskendumine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja