La Tene käekett NEGATIIVSUSE KAITSE

  • 21.90€

Toote detailid

  • Mudel: NEGATIIVSUSE KAITSE
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "NEGATIIVSUSE KAITSE" on loodud kolmest kaitseenergiat endaga kaasas kandvast kristallist. Nendeks kristallideks on Musta Turmaliini kaunid poleerimata tükid, Püriidi tahutud väikesed kristallid ja
Hematiidi kristallid.

Käekett on valmistatud kummiga, tänu millele on mugav seda väeeset käe peale panna ja ära võtta. Käekett on minimalistlik ja see on tehtud väikestest pärlitest.

- Negatiivsuse kaitse on universaalne väeese sulle, kui sa soovid enda Aurat, enda hinge ja saatust kaitsta halbade tegurite ning ebaõnne eest.

- Must Turmaliin on väga jõulise energiaga kaitsekristall, millel on oskus sinu Aurast välja juhtida energiaid, mis sulle liiga teevad ja samas aitab see kaitsta sinu poole suunatud negatiivsuse eest.

- Püriit on tugev Aura parandaja, sellel on oskus saata negatiivset energiat tagasi otse allikasse.

- Hematiit aitab sul ise ära tabada inimesed, kes võiksid sulle kahjulikud olla ja ka olukorrad, millest sa võiksid eemale astuda, et ennast hoida.

Väeesemeid on soovitatav energeetiliselt puhastada ja laadida, et need täisväärtuslikult sinuga töötaksid. Ideaalne oleks sellele väeesemele Ahhaadi geood laadimiseks. Selleks hoia alati seda Ahhaat geoodil, kui sa seda ei kanna. Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal puhasta seda väeeset Muskuse viiruki või Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, NEGATIIVSUSE KAITSE, tooted, kaitse, aura kaitse, negatiivne energia, enda kaitsmine, ebaõnne eemale hoidmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja