La Tene käekett ENERGIA LEKE

  • 32.00€

Toote detailid

  • Mudel: ENERGIA LEKE
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "ENERGIA LEKE"on kokku pandud neljast erinevast Aura kaitse kristallist. Selles käeketis on kolm Turmaliinsuletistega Kvartsi kristalli, mida ümbritsevad hõbedaks värvitud Hematiidid ja poleeritud Laava ning Kullisilm.

Käekett on kokku pandud veniva kummiga, mis tähendab seda, et seda käeketti on mugav käe peale panna ja sealt ära võtta.

- Energia lekke käekett on mõeldud selleks, et taastada sinu Aura kaitsekihti ning kaitsta seda energia lekete tekkimise eest. Energia lekked on energia augud sinu Auras, mis lasevad heal energial sinu hingest kaduda ning lasevad sinu ellu halbu emotsioone ning isegi ebaõnne.

- Turmaliinsuletistega Kvarts on see kristall, mis aitab puhastada ja taastada sinu Aurat. Samas aitab see ka energia lekkeid kinni panna.

- Hematiit kaitseb sinu Aurat selle eest, et energia lekked ei tekiks, seda sama teeb ka Kullisilm sinu Auras.

- Laava kristall on vajalik selleks, et Turmaliinsuletistega Kvarts suudaks enda tööd teha ja energia lekkeid tervendada ning kinni panna.

Kuna tegemist on väeesemega, siis on soovitatav seda puhastada ja laadida. Seda väeeset on soovitatav puhastada Salvei suitsuga või Muskuse viiruki suitsuga. Laadida Ahhaat geoodil.

Kui soovid, saad lähemalt lugeda puhastamise ja laadimise ning selle vajalikkuse kohta SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ENERGIA LEKE, tooted, energia kadu, aura kaitse, aura taastamine, aura parandamine, energia tervendamine, la tene.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja