La Tene käekett meestele LÕVI

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: LÕVI
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett  "LÕVI" on spetsiaalne väeese meestele, kes on sündinud Lõvi tähemärgi all. See käekett on üks kaheteistkümnest tähemärgi kollektsioonist.

"LÕVI" käekett koosneb Püriidist, mis on Lõvi tähemärgi spetsiaalne kristall, kolme Püriidi kõrval on Tiigrisilm, matt Oonüks ja Laava kristallid, mis on kõik meesenergiat täiustavad kristallid.

- Püriit on väga tugevatoimeline kristall, mis sobib täpselt Lõvi iseloomuga kokku, kes ka ise on väga jõuline ning energiat täis hing. Püriit toetab Lõvisid materiaalses mõttes, aidates tema töösse edu ja küllust tuua. Püriit mitte ainult ei ole külluse kristall Lõvile, vaid see kaitseb ka tema hinge erinevate halbade energiate ja ebaõnne eest. Püriit on see kristall, mis aitab eemale tõrjuda inimesi, kes temale liiga soovivad teha ja aitab ka intuitsiooni tugevdada inimeste tegelike soovide ning tahete märkamise osas.

- Tiigrisilm on meeste jaoks hea õnne talisman, mis võimendab mehelikkust, jõudu, tuues enesekindlust ja küllust.

- Oonüks kaitseb salakavaluse eest, tugevdab intuitsiooni ja oskust enda elu üle kontrolli hoida.

- Laava on meestele lausa vajalik kristall. Sellel on oskus tervendada meesenergiat, aidates mehel olla mees, jõuline, aktiivne ning see toetab kõiki neid energiaid, mis ühe mehe iseloomus ja elus võiksid olla.

Soovitatavalt laadida Ahhaadi või Aragoniidi geoodi peal. Puhastada aeg-ajalt Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, LÕVI, tooted, meeste, lõvi, tähemärk, küllus, mehelik jõud, mehelik energia, hea õnn, kordaminekud, tervis, intuitsioon, positiivsus, meeste tähemärgid.

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja