La Tene kõrvarõngad PUNANE JASPIS

  • 16.50€

Toote detailid

  • Mudel: PUNANE JASPIS (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


PUNANE JASPIS
 on teada-tuntud energiakristall, mida kandes aitab see koguda selle kandjas nii vaimset, kui ka füüsilist energiat. Punane Jaspis suurendab õnnetunnet, aitab laiskusest lahti saada ja on eriti kasulik neile, kes põevad kevadväsimust. 


Punane Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda, mis muudab selle kristalli selliseks. 


Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

PUNASE JASPISE MAAGILINE MÕJU kõrvarõngastena:

- Aitab lahti saada liigmuretsemisest, leevendab närvilisust ja korrastab üleüldist Aura energiat.

- Suurendab kannatlikkust, aitab mediteerimisel püsida meditatsioonis ja aitab rahu säilitada olukordades, kus on vaja oodata.

- Kasulik kanda reisimisel endaga, kuna Punane Jaspis kolmanda silma kohal aitab hoida ära ettearvamatuid ohtlike olukordi. Punane Jaspis kaitseb võõral maal olles kohalike inimeste kuritahtlike plaanide eest.

- Punane Jaspis aitab mõne konkreetse plaani suhtes olla järjepidev ja aitab sul iseennast sundida selle nimel tööd tegema. Kasulik ka õpilastele motivatsiooni saamiseks ja õppimishuvi tekitamiseks.

- Töötalisman ettekandjatele, öötööl olijatele ja politseinikele. Punane Jaspis aitab kaitset tuua ohtlikes tööalastes olukordades, aitab energiat säilitada pikkade päevade või öötööl olemise ajal ja suurendab sisemist jõudu ebameeldivate inimestega suheldes.

- Punane Jaspis on "Elujõu allika kristall", mis tähendab seda, et selles kristallis on väga palju erinevaid energiaid, mida sul läheb vaja elus püsimiseks. See on energia kristall, mis annab sulle soovi elada, edasi pürgida, edasi liikuda, tööd teha, luua ja see on kristall, mis blokeerib igasuguse alla andmise. See kristall on sulle, kui sa otsid jõudu, et elada ja jõudu, et edasi liikuda.

- Punane Jaspis aitab sul taassündida selles samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada kohast, kus kõik lagunenud on, aidates sul muuta iseennast ja muuda enda teekonda.

- Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aidates ka põhjendamatudest hirmudest vabaks lasta, mida sa enda eelmiste elude pärast endaga kaasas kannad. 

RAVITSEMINE

Punase Jaspise kõrvarõngastena kandmine aitab kristalliteraapiat anda järgmistele probleemidele: Punane Jaspis on väga kasulik kõrvarõngastena kandmiseks neile, kellel on probleeme kehvveresusega ja peavaludega samaaegselt. Punane Jaspis aitab peaveresoontel tugevneda ja verel kehas kiiremini liikuda ning sellel ka terveneda.

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

JUURTŠAKRA

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

SODIAAK

Punase Jaspise ehted annavad kõige enam energiat JÄÄRADELE ja KALJUKITSEDELE. Punane Jaspis on armastuse kristall VÄHILE ja SKORPIONILE.

Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik neile nende tervise pärast ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. 

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini, kui teistele.


NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"


Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust. Kaitstes teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla. Aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuse õnne tuua. Aidates lahendada erimeelsusi, mis suhtes võib tekkida.Tehniline
Mõõdud Pärli läbimõõt on 16mm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, PUNANE JASPIS, La Tene, Ehted, kõrvarõngad, punane jaspis kõrvarõngad, hõbe, jäär, kaljukits, vähk, skorpion, närvilisus, liigmuretsemine, kevadväsimus, energia, reisimine, kaitse, politsei, ettekandja, öötöö, kehvveresus, peavalud, veresooned, põhjendamatud hirmud, probleemidest vabanemine, juurtšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja