La Tene käekett INGLITE MÄRGID

  • 27.70€

Toote detailid

  • Mudel: INGLITE MÄRGID
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikudLa Tene käekett "INGLITE MÄRGID" on loodud selleks, et me saaksime läbi kristallide abi enda Inglitega suhtlemiseks. Inglid on need, kes meile sõnumeid toovad ja me peame need oskama vastu võtma ning midagi kasulikku nendega teha. Inglite märgid olen loonud kahest erinevast Inglite kristallist, milleks on Angeliit ja Dumortjeriit. Neid kahte Inglite kristalli toetavad omakorda Hematiidi väikesed pärlid, mis on hõbedasemaks värvitud. Käeketis on ka 925 hõbeda kaunid lilled.

Käekett on kokku pandud venivast käekettide jaoks mõeldud kummist, mis teeb selle käeketi kandmise mugavamaks.

- Väeese, mis aitab sul enda Inglitega paremat sidet luua. Angeliit on see kristall, mis aitab Inglite jaoks luua soodsa energia sinu Aurasse ja Dumortjeriit on see kristall, mis aitab avada energia kanali, kui see on kinni. Dumortjeriit on väga kasulik Angeliidi kõrval, aidates problemaatilisest energiast vabaneda.

- See on väeese, mis aitab sul ise mõista, kuidas sa saaksid ennast arendada, et sa suudaksid Ingleid enda ellu vastu võtta.

- Kui see on eeltöö ära teinud, siis see väeese aitab sul näha märke, mida Inglid sulle saadavad. Eriliselt hästi töötavad Angeliit ja Dumortjeriit koos Ingli numbrite/numbrikombinatsioonide nägemise alal. Aidates sinu Inglitel saata sinu poole numbreid, et sa saaksid need enda jaoks lahti seletada.

- Kui sa seda väeeset kannad, siis suhtle oma Inglitega, et nad saaksid üldse sulle märke tuua. Inglid ei too märke, kui sa ise ei küsi neid.

Kirjutasin just mõni aeg tagasi ühe artikli "Kes on Inglid ja miks nad meid ümbritsevad". Soovitan sul selle läbi lugeda, et sa mõistaksid Inglitega suhtlemist ja selle kunsti rohkem. Selle artikli leiad SIIT.

Kuna tegemist on võimsa väeesemega, siis soovitan seda aeg-ajalt Palo Santo puu suitsuga puhastada ja seda kohe kindlasti vaid Tselestiit geoodil laadida. Tselestiit on see kristall, mis võimendab selle väeeseme energiat.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, INGLITE MÄRGID, tooted, inglid, inglitega kontakt, inglite sõnumid, inglite märgid, numbrikombinatsioonid, ingli numbrid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja