LUMIKVARTS

  • 5.00€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIKVARTS chips (ca 60g)
  • Saadavus: Laos


LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emotsioonide tasakaalustamisega ja enesetunde paremaks muutmisega.


LUMIKVARTSI CHIPSID on väikesed Lumikvartsi kristallikesed, mida on väga hea kasutada küünlaaluse loomisel, taimete kristallidega katmisel ja kristallikomplektide loomisel. Lumikvartsi chipse on väga hea kasutada selliste kristallikomplektide loomisel, mis on kaitse eesmärgiga tehtud, taimede peal, mis on kaitsva väega.


Lumikvarts aitab erinevatel asjadel mällu jääda või meelde jääda, seega on see kasulik neile, kes tihtipeale unustavad oma kohustused või vajalikud asjad ära, mis vajavad kordasaatmist. Sellisel puhul soovitan hoida tükk Lumikvartsi kristalli koolilaual, töölaual, kabinetist või kotis, mida endaga pidevalt kaasas kannad. Lumikvarts aitab asjades meelde tulla ennem, kui liiga hilja. Lumikvartsi võite hoida märkmiku või märkmete vahel, et see kõige paremini toimiks.

Lumikvarts sobib magamistuppa või ruumidesse, kus soovitakse lõõgastuda - massaaži tubadesse, SPA ruumidesse, lastetubadesse, vannituppa, pesuruumidesse jne. Lumikvarts nendes tubades aitab kiiremini lõõgastuda, end hästi tunda, uinuda, rahuneda, liigsetest mõtetest lahti saada. Lumikvarts sobib eraldiseisva kristallina ja mina soovitan tavaliselt sellele loominguliselt koht leida enda kodus. Lumikvartsi võib hoida valgete Orhideede juurte peal või vahel, et valge Orhidee tooks sinna ruumi rahustavat energiat. Lumikvartsi võib hoida Tõlvlehiku mullapalli peal, et Tõlvlehik saaks endale ülesandeks ruumis olevat stressi energiat filtreerida positiivseks. Lumikvartsi võib hoida lihtsalt mõne läbipaistva klaasist anuma sees, et see toimiks. Lumikvartsi soovitan kokku viia taimedega, kuna sellel on oskus taimedele informatsiooni edastada ja läbi nende võimsamini tööd teha.

- Lumikvarts kiirendab meditatsiooniseisundisse laskumist, selleks hoitakse kausitäis Lumikvartse mediteerides enda lähedal.

- Kiirendab mõtlemist, asjade selgeks arutamist, analüüsivõimet ja erineval tasemel suhtekriisidele lahenduse leidmisel. Selleks soovitan Lumikvartsi kanda koos Apatiidiga.

- Lumikvarts kaitseb radioaktiivsuse eest, selleks kandke erinevatel meditsiinilistel protsetuuridel seda koos Šungiidiga. Šungiit võiks olla talismanina kurgu- ja südametšakra kohal, Lumikvarts aga võimalikult lähedale kehaosale, millele protseduur osutatakse.

- Aitab lahti saada märtri mängimisest või pidevast tundest, et keegi kiusab. Selleks kantakse koos Oonüksiga võimalikult lähedal nahale, soovituslikult ehetena.

- See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise. Aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal tervendada seda. Aidates välja juhatada Aurakehast sellist energiavibratsiooni, mis hinge katkiseks teeb ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

VÄIKELAPSED VÕI VASTSÜNDINUTE HEAOLU

Lumikvarts sobib kokku väikeste lastega ja seda võib viia nende voodi kõrvale, et nende uni oleks täisväärtuslik, ilma õudusunenägudeta ja aidates neil kiiremini unne minna. Lumikvarts on kasulik neile lastele, kes on ülitundlikud valjule häälele ja seetõttu võivad kergelt ehmuda või unest üles ärgata. 

KUI ÜTLED IMPULSIIVSEID SÕNU VÄLJA

Lumikvartsi kanna endaga kaasas, kui sul on probleeme sellega, et ütled liialt impulsiivseid sõnu pidevalt välja, tehes nende sõnadega teistele haiget. Lumikvartsi kanna senikaua, kuni see probleem hakkab sinu seest minema minema. Kui oled probleemist lahti saanud, siis tänutäheks vii kristall kuuse metsa või koduhoovis oleva kuusepuu alla.
 
RAVITSEMINE

Lumikvartsi kaasas kandmine aitab leevendada stressi, pingeid, ärevushäireid, unehäireid, meelte segadust, liigset ärrituvust, närvilisust. Sobib neile, kes ei suuda enda tervendamisele keskenduda, aidates neil järjepeale saada.

SODIAAK

Lumikvarts on KAALUDE tasakaalustaja. Lumikvarts on see kristall, mis aitab kriitikat taluda ja mis suudab Kaalusid veidigi mõjutada selle heas mõttes. Lumikvartsil on oskus aidata Kaaludel aktsepteerida negatiivsust ja seda mitte niivõrd hinge võtta. Lumikvartsi on kasulik kanda neil Kaaludel, kes on väga tundlikud ja haavatavad. Lumikvartsi kristalli soovitan ma hoida Kaalude kodus armastuse kristallide keskel, kui soovitakse oma kaaslasega paremini läbi saada ja probleemide korral osata nendest rääkida.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIKVARTS, Kristallid, chipsid, lumikvarts chipsid, kodu energia, energia puhastamine, kodu aura, stress, flamingo lill, valge orhidee, tõlvlehik, aaloe, kaalud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja