La Tene käekett KALAD "RAHU"

  • 21.00€

Toote detailid

  • Mudel: KALAD "RAHU"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene tähemärgi käekett KALAD "RAHU" on kokku kombineeritud kolmest kristallist, mis toovad Kaladele head enesetunnet. Selles väeesemes on pikliku kujulised Sinised Kaltsedonid, väikesed Hematiidid ja Angeliidi kristallid. Käekett on kokku pandud spetsiaalse käeketi kummiga.


- Käekett on mõeldud Kalade tähemärgi all sündinutele, aidates neil sisemist rahu ja tasakaalu leida. Kalad on väga sügava sisemise maailmaga inimesed ja ühed intuitiivsemad teiste tähemärkide seast. Nende suureks probleemiks on sisemise rahu ja tasakaalu loomine ning hoidmine. See on teema, millega nad peavad terve elu silmitsi seisma, eriti Kala naised.


- Väeese aitab Kaladel luua enda hinges rahu, aidates muremõtetel kiiresti minema minna ja asjatutel ülemõtlemistel peatuda. Kalade Rahu väeese on selleks, et tasakaalustada Kalade emotsionaalsemat poolt. Kui Kalad on rahulikud, siis nende sees avaneb vägi, mis loob võimsaid asju. Kaladel on suur kujutlusvõime ja oskus luua midagi omapärast, Hematiit on see kristall, mis aitab loovusel särada ja muremõtetel kaduda.


- Angeliit on kasulik Kaladele selleks, et tagada neile usku, anda lootust ning eemale tõugata erinevad mõtted, mis muudavad Kalad rahutuks.


- Sinine Kaltsedon tervendab Kalade hinge, aidates ükskõik, millisel probleemil kiiremini laheneda. Sinine Kaltsedon annab Kaladele jõudu enda probleemidega toime tulla, nendele lahendusi kiirelt leida ja näha üldse ka seda, mis vääriks tema tähelepanu.


- Üheskoos need kolm kristalli aitavad Kalasid väga võimsalt ja seda väeeset võiks lausa igapäevaselt kanda.


Kui hakkad seda väeeset kandma, siis tunneta seda, kumma käe peal sa Kalade Rahu käeketiga mugavamalt ennast tunned. Siit saad sa ka väikese vihje, kui oled sellele õige käe leidnud. Kui soovid seda vasaku käe peal kanda, siis kõige enam tuleb nendel kristallidel sinu sisemiste rahutustega tegelema hakata. Kui paremal käel, siis võivad sinu rahutuse põhjuseks olla teised inimesed.


Kuna tegemist on väeesemega, siis tuleks seda kindlasti laadida Tselestiit geoodi peal senikaua, kuni seda ei kanta. Paaril korral kuus puhastada seda väeeset Salvei rituaalitaime suitsuga või aeg-ajalt ja Vanilje viirukiga

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KALAD RAHU, tooted, Vähk, Skorpion, la tene, la tene kalad, rahu, kalad, sinine kaltsedon, angeliit, hematiit, hingerahu, emotsionaalne tasakaal, tähemärgi käekett

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja