PILTJASPIS

  • 14.10€

Toote detailid

  • Mudel: PILTJASPIS öökull võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


PILTJASPIS ÖÖKULL VÕTMEHOIDJA


PILTJASPIS on üks tõhusamaid ärilise edu ja erialalise õnne kristallidest. Piltjaspis edendab loovust, aitab tööalast inspiratsiooni ja motivatsiooni tuua. Piltjaspis aitab sinu juurde sellistel ideedel tulla, mis kannavad vilja ja mille teostamisel ootab sind ees edu. Piltjaspis on ka loominguline kristall, mis aitab sinu loovusel avaneda ja areneda.

Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.

Öökull sümboliseerib kaitset, valvurit, teispoolsusega kontakti ja uskumuste päraselt on öökull olnud alati teispoolsuse väravavaht ning selle tee avaja. Öökulli sümboolika on võimas kaitse talisman, mis kaitseb õnnetuste ja ebaõnne eest.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODU VÕTMETELE

- Kodu võtmete küljes hoia Piltjaspise Öökulli, kui soovid tervele perele head ärilist õnne ligi kutsuda. Kodu võtmete küljes on see ideaalne siis, kui perekonnas elab mitu inimest, kes tegelevad ettevõtlusega või on omal käel tööl. Piltjaspis toob tööalast ja ärilist edu.

- Hoia Piltjaspise Öökulli kodu võtmete küljes, kui sa soovid kaitsta enda perekonna materiaalset õnne. Piltjaspis kaitseb ebaõnne eest ja ei lase rikkusel perekonnast kaduda, kui see juba eksisteerib. Kui materiaalselt ei lähe hästi, siis aitab Piltjaspise Öökull perekonnal raskest materiaalsest seisust välja tulla.

- Kui Piltjaspise Öökull on kodu võtmete küljes, siis see aitab ka maja või korterit maha müüa, kui selleks soov on. See toob materiaalset edu igal tasandil.

- Kaitseb perekonda laostumise, pankroti, tööalase ebaõnne ja kahjulike materiaalsete tehingute eest.

AUTO VÕTMELE

- Piltjaspise Öökulli võib hoida ka auto võtmete küljes, Piltjaspise ja Öökulli sümboolika aitavad kaitsta autot varguste, ärandamiste ning sihiliku lõhkumise eest.

- Sobib nende autosse, kes sõidavad töö pärast pidevalt ühest sihtpunktist teise ja kellel on palju ärireise. Piltjaspis toob head õnne ärilistel teemadel.

Võtmehoidjaid võiks ühel korral kuus Salvei suitsuga puhastada ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks kogu energia ära puhastada, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.

Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et võtit selle peal hoida, kui selle võtmehoidja on Piltjaspisest. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Piltjaspise energiat.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3,5*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PILTJASPIS, piltjaspis öökull, piltjaspis võtmehoidja, öökull, võtmehoidja, äriline edu, kodu kaitsmine, küllus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja