MAGNETIIT

  • 13.20€

Toote detailid

  • Mudel: MAGNETIIT auguga
  • Saadavus: Laos


MAGNETIIT on naturaalselt ehk looduslikul kujul magnetiseeritud kristall. Magnetiidi koostisosas on väga palju metalli ja see kristall kuulub Spinelliliste hulka. Magnetiit on näiteks ka see kristall, mille puru kasutatakse Hematiidi magnetiseerimisel. Magnetiidi peamisteks leiupaikadeks üle maailma on Mehhiko, Brasiilia, Austraalia, USA, Kanada, Austria, Rumeenia ja veel teisedki Euroopa riigid.


Magnetiit on oma nime saanud tänu ühele Kreeka mehele, kes jalutas Magnetiidi leiukoha juures ning nägi, et Magnetiidi puru ja väikesed kristallikesed tõmbusid tema rauast ninadega jalanõude külge. Sealt võetigi sellele kristallile Magnetiit nimeks ehk Magnet.

Magnetiidi struktuur on väga tugev ja kohati ka raske. Magnetiidile on iseloomulikuks värvuseks pruunikas-must toon. Selle kristalli struktuurist võib joosta läbi ka kergelt punakaid laike või täppe. Magnetiit on poleeritud kujul ka veidi praguline või kriimustanud mustriga, seega kui näete sellist mustrit selle kristalli peal, siis see ei ole kindlasti defekt. Enamus kristalle ei ole võimalik ülisiledaks ajada ja kui seda on võimalik teha, siis see muudab selle kristalli ka hinnalisemaks.

Magnetiidi peamisteks omadusteks on energiate ligitõmbamine ja Aurast ebavajaliku energia välja tõmbamine. Kuna Magnetiit oskab väga hästi sinu Auras muudatusi teha ja ebavajalikust energiast lahti saada, siis see jätab selle energia kõik endasse. See on ka põhjus, miks võiks seda pidevalt Hematiidi geoodi peal laadida, et see enda energiast ilma ei jääks ning ühtlasi puhastada ka rituaalitaimedega.

Magnetiidi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Magnetiidil on oskus sinu poole kutsuda kõike seda, millest sa unistad. See on kristall, mis aitab sinu materiaalsetel ja emotsionaalsetel unistustel täituda nii, et sa pead lihtsalt selle kandmise ajal keskenduma nende peale. Magnetiit oskab isegi inimesi kutsuda enda poole, kui sa keskendud kellelegi, kellega sa soovid tutvuda või suhelda. Piisab vaid sellest, et sa keskenduksid selle inimese peale.

- Magnetiit aitab sulle sellist elu luua, mida sa soovid endale saada. Seega küsi enda käest :"Mida ma soovin elult?" ja seejärel, kui vastuse oled leidnud, siis hakka Magnetiiti sellel eesmärgil kandma.

- Soovitan olla kohati ettevaatlik Magnetiiti kandes, seda seetõttu, et sa kogemata enda ellu midagi sellist ei kutsuks, mida sa tegelikult ei soovi enda elus näha. Seega kontrolli oma mõtteid ja keskendu vaid positiivsusele.

- Magnetiit pakub sulle kaitset, aidates luua sinu Aura ümber veel ekstra topelt kaitsekilbi. Kui sa soovid end kaitsta ja ennast tugevamaks muuta, siis kanna Magnetiiti. Kui sa tunned, et sinu kaitses on veelgi suuremaid probleeme, siis kanna Magnetiiti erinevate kaitsekristallidega koos nagu näiteks Oonüksi, Musta Obsidiaani, Püriidi või Musta Turmaliiniga.

- Kui Sinine Kuldkivi ja Rutiilnõeltega Kvarts on need kristallid, mis aitavad kauges tulevikus sinu saatuses asju ümber sättida, siis Magnetiit aitab kohest tulemust tuua. See on selline kristall, mis aitab hetkes sul asju muuta enda kasuks. Kui sa satud mingisugusesse ebameeldivasse situatsiooni ja Magnetiit on sul kaelas ning soovid, et see situatsioon leiaks lahenduse, siis Magnetit asubki kohe tööle ning proovib sinu soovi koheselt täita.

- Kui sa kannad Magnetiiti, siis sa muutud teiste inimeste jaoks atraktiivsemaks ning silmapaistvamaks. Magnetiit tõmbab sinu poole inimesi, pilke ja tõstab head uudishimu. Kindlasti ei mõju see halvasti, kuna tegemist on ka kaitse kristalliga. Seega soovitan ma Magnetiiti kanda neil, kes esinevad, tegelevad meelelahutusega või soovivad veidigi enda alal populaarsemaks või isegi kuulsamaks saada. Magnetiit tõmbab tähelepanu ja ei lase sind unustada. Magnetiidi tähelepanu tõmbamine on ka kasulik armastuse leidmisel, sellisel juhul soovitan ma seda armastuse kristallidega koos kanda.

- Magnetiit on tegelikult väga vajalik kristall ja see sobib ennekõike kõikidele neile, kes soovivad kristallidelt kiireid reaktsioone ja enda ellu kiirelt muudatusi tuua. Magnetiiti võib kombineerida ükskõik millise teise kristalliga ja see on väga kasulik, kui sa teed seda. Seega kanna Magnetiiti erinevate kristallidega koos. Magnetiit aitab võimendada ja kiirendada teiste kristallide tööd.

- Kanna Magnetiiti koos Verekivi, Sammalahhaadi või Šungiidiga, kui soovid kiirendada enda tervenemist ükskõik millisest haigusest. Need kolm kristalli on universaalsed tervendajad ja eriti kasulikud on need raskete haiguste puhul. Magnetiit aktiveerib nende energia sinu Auras.

- Kanna Magnetiiti koos Larimari, Vikerkaare Kuukivi või Kuukiviga, et kiirendada suhte loomist, suhte leidmist või olemasoleva suhte parandamist. Magnetiit aitab kiirelt armastuse kristallil oma tööd teha.

- Magnetiit ise kannab külluslikku ja materiaalset edu toovat energiat. Kui sa kannad Magnetiiti, siis see aitab sinu poole tuua häid võimalusi raha teenimiseks ja aitab sind säästa probleemidest, mis on rahaga seotud. Kui sa soovid võimendada Magnetiidi materiaalseid oskusi, siis soovitan Magnetiiti koos kaelas kanda Malahhiidiga.

Magnetiiti kanna maagiate ja rituaalide tegemise ajal, et see aitaks sinu soovidel kiiremini teele minna. Magnetiit aitab selliste maagiliste tegevuste juures sul keskenduda ning maksimaalselt sul endast anda, et need täituksid.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Magnetiiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Magnetiit on multifunktsionaalne tervendaja, see aitab ükskõik millise haiguse puhul. Magnetiit tõmbab enda sisse sinu haigust ja seda pead tihti puhastama/laadima, et see suudaks taastuda ning puhastuda sinu haigusest.

- Magnetiiti kombineeri kokku ükskõik millise teise kristalliga, et tervendusele kiirendavat jõudu anda. Magnetiit aitab peavalusid ja erinevates kehapiirkondades olevaid valusid eemaldada.

- Soovitan Magnetiiti kanda tervendajatel, ravitsejatel ja erinevatel inimestel, kes tegelevad mingitki sorti inimeste abistamisega. Magnetiit kaitseb sind teise inimese haiguse iseendasse võtmise eest.

- Aitab üle olla vihatundest, kadedusest, kurbusest, negatiivsest mõttemaailmast ja kibestumisest. Magnetiit tegeleb nende emotsionaalsete probleemidega ja aitab sul nendest lahti saada.

JUURTŠAKRA Magnetiit on seotud meie kõige esimese Tšakraga, milleks on Juurtšakra. Magnetiit on väga rahustava, pingeid maandava ja tasakaalustava toimega. Magnetiit aitab Juurtšakral olla terve ja on veel eriliselt kasulik nende inimeste puhul, kellel Juurtšakra on kinni või isegi haige. Juurtšakra haigusteks on näiteks vähk, immuunsuse nõrkus, kasvajad, suguelundite haigused.

SODIAAK Tähemärgilt mõjutab Magnetiiti kõiki võrdselt.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Magnetiidi kristalli soovitan ma laadida Hematiidi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MAGNETIIT, Ehted, auguga, soovide täitumine, elu paremaks muutmine, teiste kristallide võimendamine, kuulsus, tähelepanu, hea maine, küllus, raha, juurtšakra, aura kaitsekilp, universaalne tervendaja, valud, peavalu

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja