LUMIKVARTS

  • 29.90€

Toote detailid

  • Mudel: LUMIKVARTS pärl ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


LUMIKVARTS on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik kelle kodu energiat stressi eest kaitsmaks. Lumikvarts on üks Kvartsi vormidest, mis on konkreetselt seotud stressi leevendamisega, emotsioonide tasakaalustamisega ja enesetunde paremaks muutmisega.

Lumikvarts on selline kristall, mis aitab sul pidevalt olla mediteerivas seisundis, kui sa seda soovid. Kui sa seda endaga kannad, siis see aitab keskenduda ka hetkedes, kus on väga raske keskenduda ehk rahva seas, ühistranspordis sõites jne.

Lumikvartsi kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lumikvarts sobib neile inimestele, kes on hingelt leebed, teistele vastutulelikud, tolerantsed ja haavatavad. Samas sobib seda kanda ka sellel, kes endale just neid iseloomu omadusi juurde soovib saada.

Lumikvarts sobib leebetele hingedele sellepärast, et kaitsta kriitikal, negatiivsusel ja probleemidel liialt kiirelt südamesse sattumist. See on kaitse kristall neile, kes lasevad kõik emotsioonid otse hinge tulla.

- See on kristall lastele, et kaitsta last emotsionaalsete probleemide ja valu eest. Sobib lapsele, kes on ülitundlik teste tunnete ja emotsioonide suhtes. Aidates sellel lapsel olla tugev ärevas eluperioodis või veidi agressiivsemate seltskonna kaaslaste seas.

- Lumikvarts sobib igale ühele, kes soovib enda temperamentsust maandada. See on kristall, mis vaigistab viha ja vabastab selle Aurast.

- Kristall, mida aitab kadedast meelest lahti saada ja samas kadedust eemale hoida, mis on selle kandja poole suunatud. See on emotsionaalse ja füüsilise vägivalla eest võitlev kristall. See kristall ei lase selle kandjat kiusata, väärkohelda ega tema kallal ka tüli norida. See on hingelise vabaduse kristall.

- Lumikvarts aitab vabaks lasta emotsioone ja mõtteid, mis selle kandjale liiga teevad. Aitab leevendada ülemõtlemist, iseendale närvilisuse tekitamist. Lumikvarts võitleb ärevuse vastu, aidates iga päev sul rahu tunda ja rahulik olla.

- Lumikvarts aitab mõtteid selgeks teha, aidates pidevast segaduse tundest lahti saada. Sobib neile, kes ei suuda otsustada, lahendusi leida ja kes on sellises eluperioodis, kus ta tunneb, et kõik on parasjagu pea peale keeratud.

- Aitab perekonna liikmetega paremini läbi saada, takistab impulsiivsete sõnade välja ütlemist.

- Lumikvarts on neile naistele, kellel tekib reisimisega seoses reisiärevus. Lumikvarts aitab kõhu probleemidest lahti saada, mis reisimisega tekivad ja aitab peavalusi ära hoida, mis samuti tekivad reisil olles.

- See on kristall, mis rahustab sinu meelt väga sügaval tasandil. Kristall, mis aitab blokeerida hinge närvilisuse, selle välja näitamise ja teiste peal välja elamise. Aidates blokeerida närvilist energiat ja samal ajal tervendada seda. Aidates välja juhatada Aurakehast sellist energiavibratsiooni, mis hinge katkiseks teeb ja mis ärgitab teistele inimestele kehvasti ütlema. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Lumikvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Lumikvartsi on alati sobilik kanda tervendamise eesmärgil, kui lisakristallina õigele tervendaja kristalli kõrval. Ma soovitan seda sellepärast kanda, kuna sellel on oskus lasta sul iseendal terveneda. Lumikvarts eemaldab hirmud, mis ei lase tervendusteraapiatel õigetesse kohtadesse sinu Auras kohale jõuda. See muudab sinu Aura leebeks ja pehmeks, aidates sul olla tervendus kristallidele vastuvõtlik.

- Ärevushäire, paanikahood, hüperaktiivsus, kurbus, närvilisus, stress, depressioon, melanhoolia.

- Lumikvartsi on kasulik kanda menopausi ajal, et leevendada tujude kõikumist ja kehva emotsionaalset enesetunnet. Lumikvarts aitab menopausi ajal hormoonidel tasakaalus olla ja tervendab neid.

KÕIK TŠAKRAD

Lumikvarts on ideaalne kristall endaga kaasas kandmiseks, kui soovid Tšakraid puhastada. Lumikvarts aitab eemaldada negatiivset energiat, mis ei lase Tšakratel korrapäraselt tööd teha. Lumikvarts aitab pingel, stressil ja kahjustavatel emotsioonidel erinevatest Tšakratest välja pääseda.

SODIAAK

Lumikvarts on KAALUDE tasakaalustaja. Lumikvarts on see kristall, mis aitab kriitikat taluda ja mis suudab Kaalusid veidigi mõjutada selle heas mõttes. Lumikvartsil on oskus aidata Kaaludel aktsepteerida negatiivsust ja seda mitte niivõrd hinge võtta. Lumikvartsi on kasulik kanda neil Kaaludel, kes on väga tundlikud ja haavatavad. Lumikvartsi kristalli soovitan ma hoida Kaalude kodus armastuse kristallide keskel, kui soovitakse oma kaaslasega paremini läbi saada ja probleemide korral osata nendest rääkida.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.
Tehniline
Mõõdud läbimõõt ca 1,5 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: LUMIKVARTS, Ehted, hõbe, ripats, pärl ripats, lumikvarts ripats, rahu, kriitika südamesse võtmine, ärevus, paanikahoog, hüperaktiivsus, kriitika talumine, hea enesetunne, tolerantsus, menopaus, mediteerimine, reisiärevus, närvilisus, kaalud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja