La Tene käekett ETTEVÕTJA

  • 21.50€

Toote detailid

  • Mudel: ETTEVÕTJA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "ETTEVÕTJA" on loodud ärilist edu ja materiaalset õnne toovatest kristallidest. See käekett koosneb Piltjaspisest, Tiigrisilmast, Kivistunud Puidust ja Hematiidist. Käekett on kokku pandud spetsiaalsest käeketi elastsest kummist.

- Ettevõtja käekett sobib kõigile kandmiseks, kes soovivad enda ellu rohkem küllust ja materiaalset edu tuua. Seda võib kanda see, kellel ei ole enda ettevõtet ehk äri ja ka need, kellel see on.

- See väeese toetab ise tegemist, enda loomingu müümist, arenemist ja endas millegi erilise leidmise, mida saaks hiljem enda tööks luua. Väeese on loodud kristallidest, mis avavad sinu mõttemaailma võimaluste nägemisele ja enda materiaalse poole parandamiseks.

- Kui sa oled ettevõtja, siis see toob ärilist edu ja õnne. See väeese aitab edukas olla ja küllust ligi tõmmata sinu tegevustesse.

- Kui sa ei ole ettevõtja, siis see väeese aitab sul jõuda ideedeni, mis võiksid materiaalses mõttes olla edukad.

- Kui sa oled ettevõtja, siis soovitan ma seda käeketti kanda veel teistegi külluse kristallidega koos, et see võimsamalt töötaks sinu Auras.

- Piltjaspis on ärilise edu kristall ja toetab materiaalses maailmas loomingulist mõtteviisi. Tiigrisilm on külluslik kristall, mis aitab sulle sinu tegemistes head õnne tuua. Kivistunud Puit aitab sul luua midagi, mis on jääv ja kindel. Hematiit kaitseb ebaõnne eest, kui sa oled midagi loonud.

Kui sa seda väeeset ei kanna, siis lae seda senikaua Tsitriin geoodi peal, et see enda energiat ära ei kaotaks. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Palo Santo suitsuga ja hoia selle lähedal suitsevat Kaneeli viirukit.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, ETTEVÕTJA, tooted, la tene ettevõtja, la tene, äriline edu, küllus, materiaalne edu, edu, õnn

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja