La Tene käekett TULEKUKE AASTA VÄEESE

  • 17.50€

Toote detailid

  • Mudel: TULEKUKE AASTA VÄEESE
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett "TULEKUKE AASTA VÄEESE" on loodud spetsiaalselt Tulekuke aastal kandmiseks. See on kokku loodud kristallidest, mis just sellel aastal sulle edu toovad. Tulekuke aasta on Hiina astroloogiline aasta, millel on omad mõjutused inimeste üle, teatud kristalle kandes saame me sellel aastal head energiat ja võimalusi endasse tuua. Tulekuke aasta väeese on kokku loodud selle aasta kristallist MookaitestTiigrisilmast, Goldriverist ja kuldseks värvitud Hematiidist.

- Mookaite on Tulekuke aasta kõige olulisem kristall, mis võiks iga inimese lähedal olla sellel aastal. Mookaite toob head õnne, aitab sul positiivne olla ja sellest aastast kõike head enda poole tõmmata.

- Tiigrisilm selles väeesemes aitab koos Mookaitega tuua tööalalist edu ja head õnne. Tulekuke aasta on aasta, kus tegeletakse väga palju enda tööga, parandatakse seda, muudetakse paremaks ja muututakse ka edukamaks. Tiigrisilm toob tööõnne ja materiaalsest küllust.

- Goldriver on ülim energia kristall, see on kristall, mida läheb pea enamustel inimestel just sellel aastal vaja. Tulekukk neelab sinu energiat, kui sa oled aeglasem inimene või sa ei soovi pidevas liikuvuses olla. Tulekukk annab aga energiat neile, kes on ise hingest energilised. Goldriver aitab sinu ellu energiat tuua, et sa suudaksid Tulekuke aastaga ühes tempos püsida ja kõik oma ettevõtmised ilusti ära teha. Goldriver kombinatsioonis Mookaitega aitavad selle kandjale energiat tuua ja soovi tegutsema hakata.

- Hematiit toetab kõiki teisi kristalle selles väeesemes, aidates kaitsta ebaõnne eest ja halva energia vastu võtmise eest, mida Tulekukk pakub. Igal astrolooglisel aastal on omad head ja halvad küljed, need kristallid siin aitavad sul sellest aastast vastu võtta vaid häid energiaid.

Tulekuke aasta on väga suure tempoga aasta ja päevad mööduvad silmapilkselt, et selle tempoga hakkama saada on hea kanda neid kristalle, mis abistavad sind selle energiaga aastal. Tulekukk on töökas ja peamine selle aasta sõnum ongi sulle see, et sa teed kõvasti tööd. Need kristallid aitavad sulle anda jõudu, et sa suudaksid seda teha.

Senikaua, kui sa seda väeeset ei kanna, siis lae seda Tsitriin geoodi peal, et see väeese enda energiat ära ei kaotaks. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Salvei või Palo Santo puu suitsuga. Võid aeg-ajalt hoida selle kõrval ka Kaneeli viirukit põlemas, et selle energia oleks pidevalt elujõuline.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, TULEKUKE AASTA VÄEESE, tooted, tulekukk, tulekuke aasta, kukk, kuke aasta, hiina astroloogia, mookaite, tiigrisilm, goldriver, hematiit, elujõud, energia, hea õnn, edukus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja