La Tene käekett NEITSI "ELUJÕUD"

  • 9.90€

Toote detailid

  • Mudel: NEITSI "ELUJÕUD" (tüdrukutele)
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene tüdrukute käekett "NEITSI ELUJÕUD" on mõeldud tüdrukutele, kes on sündinud Neitsi tähemärgi all. See väeese on kokku pandud Neitsi positiivsuse, rahu, elujõu ning energia kristallidest. Selles väeesemes on Karneool ja Valge Hauliit. Käekett on kokku pandud elastsest käeketi kummist, mis teeb selle kandmise väga mugavaks.

- Käekett annab Neitsi tüdrukule energiat, elujõudu ja aitab positiivne olla. See on kristallväeese, mis aitab hoida optimistlikut suhtumist ning suurendada rõõmsameelsust.

- Karneool suurendab energia varusid, aidates olla energiline ja elujõuline.

- Valge Hauliit leevendab Neitsi tähemärgi all sündinud tüdruku stressi, närvilisust ja aitab negatiivsetest mõtetest eemal olla.

Senikaua, kui tüdruk käeketti ei kanna võiks see olla Mäekristall geoodi peal laadimas, et see enda väga ära ei kaotaks. Aeg-ajalt puhastada Palo Santo suitsuga.

Võid lisaks lugeda väeesemete puhastamise ja laadimise kohta SIIT artiklist.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, NEITSI ELUJÕUD, elujõud, neitsi, neitsi tähemärk, tähemärgi käekett, tähemärk, energia, la tene neitsi elujõud, karneool, valge hauliit, tüdrukutele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja