PÄRLIKARP

  • 10.90€

Toote detailid

  • Mudel: PÄRLIKARP alus
  • Saadavus: Laos


PÄRLIKARPE leidub väga paljudes kohtades ja peamisteks leiupaikadeks on rannikualad. Pärlikarpe on väga kaua aega kasutatud ehete valmistamiseks ja ka Feng Shui elementide tegemiseks. Pärlikarbi peamiseks omaduseks on romantika ellu toomine ja rahu energia võimendamine. Pärlikarpe korjatakse peamiselt Jaapani, USA ja Austraalia rannikutelt.


Pärlikarbi energeetiline väärtus on väga analoogne Pärli omaga aga Pärlid on väga väärtuslikud ning naturaalsed Pärlid ka väga kallid, siis Pärlikarp on see, mis on vähe lihtsamini kättesaadav aga samas ka väga kasulik kandmiseks. Pärlid, Pärlikarbid ja Abaloned on kõik kirstallide loetelus ning neid kasutatakse eeterkeha tervendamiseks.


PÄRLIKARBI KAUSS EHK KRISTALLIDELE LOODUD ALUS


Pärlikarpe kasutatakse kristallide kaussidena, mille peal hoitakse kristalle. Seda sellepärast, et Pärlikarbil on oskus edastada kristallide väge selle keskkonna energiasse, kus see asub. Pärlikarp on väga väärtuslik Feng Shui elemente ja kõige enam sobib selle sees hoida armastuse, Inglite, stressi ning heaolu kristalle.


Kasuta Pärlikarpi selleks, et enda kristalle võimsamaks muuta. Selle peal võib hoida ka kristallgeoode, mille peal kristallehteid laetakse. Pärlikarp lisab ehete laadimisse oma väge ja energiat veelgi rohkem juurde.


Pärlikarbi alust puhastatakse rituaalitaime ja viiruki suitsuga!

Tehniline
Mõõdud Aluse mõõdud ca 15*10 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: PÄRLIKARP, Kristallid, kujud, kristallide komplektid, kristallid, alus, pärlikarp alus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja