HÕBE AURA KVARTS

  • 13.00€

Toote detailid

  • Mudel: HÕBE AURA KVARTS geood
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.


HÕBE AURA KVARTS on üks Aura Kvartsilistest, mis on valmistatud Mäekristalli kuumutamisel Hõbedaga. Hõbe Aura Kvarts on äärmiselt võimas kristall, mille energia on tugev ja mida peamiselt kasutatakse maagiate ja rituaalide elluviimisel ning väga raskete küsimuste esitamisel või tuleviku ennustamiseks. Hõbe Aura Kvarts on täpselt sinu jaoks, kui sa otsid kristalli, mis saadaks sinu ellu vastuseid sinu küsimustele.

- Hõbe Aura Kvarts geoodi kasuta enda magamistoas, Ingli või unenägude nägemise kristallide keskel. Aseta see enda voodi lähedale, et Hõbe Aura Kvarts saaks avada sinu Kroontšakra astraalrännaku ja Inglite nägemise jaoks. See kristall töötab sinuga öösel, kui sinu eeterkeha on kristallide teraapiale avatud.

- See on geood, mis avab sinu meeled spirituaalsele kasvamisele. Väga kasulik neile, kes soovivad enda intuitsiooni tugevdada ja kes soovivad Inglitega suhelda.

- Seda geoodi hoitakse ennustamise kaartide juures, et kaartidel oleks vägi õigeid vastuseid edasi anda. Seda geoodi kasutatakse pendlite laadimisel. Kõige enam sobib see
Mäekristall, Aqua Aura ja Ingli Aura pendli laadmiseks.

- Hõbe Aura Kvarts geood on sinu jaoks, kui sa otsid kristalli, mis aitaks sinu küsimutele vastuseid tuua. Kui sa tegeled selle kristalliga ja hoiad seda enda lähedal, siis see aitab läbi sinu Inglite vastustel tulla.

- Hoia Hõbe Aura Kvarts geoodi kodu välisukse kõrval, et see blokeeriks majja sisenevat halba hinge. Hõbe Aura Kvarts blokeerib kahjulike, deemonlike ja needuslikel energiatel sinu perekonda sisenemast. Aseta see geood vana peegli ette, et blokeerida peeglisse kinni jäänud hinge kodus rändamise eest.

Vanades peeglites on kinni hinged, kes ei ole edasi järgmisesse ellu pääsenud. Need samad hinged võivad kodus väga palju ebamugavust tekitada ja selleks kasutatakse Hõbe Aura Kvarts geoodi. See asetatakse peegli ette, et see paneks selle portaali kinni, kus kaudu see sama hing sinu koju pääsed. Peeglid on väravad teispoolsusesse.

- Aseta Hõbe Aura Kvarts geood lapse magamistuppa ja kui võimalik, siis lapse voodi alla. Hõbe Aura Kvarts geood aitab lapsel üle saada põhjendamatudest hirmudest ja seda eriti väikelastel. Aitab vabastada emotsioone ja alateadvuses olevat hirmu, mis on eelmisest elust kaasa võetud. Sobib neile, kes öösel ärkavad paanikahooga ja luupainaja peale üles.

EHETE LAADIMINE:

Hõbe Aura Kvarts sobib väga hästi kristallidest valmistatud ehete laadmiseks. Seda kasutatakse üldiselt nende ehete puhul, mille sa oled endale valinud astraalrännaku kogemiseks, Inglitega ühenduses olemiseks või mõnel väga sügaval spirituaalsel eesmärgil endale võtnud. Hõbe Aura Kvarts sobib väga hästi näiteks
Astrofülliidi, Hüpersteeni ja ka teiste tumedate visiooni kristallide laadimiseks.

Hõbe Aura Kvarts geoodi puhasta igakuiselt Salvei või Palo Santo suitsuga!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HÕBE AURA KVARTS, Kristallid, geood, hõbe aura kvarts geood, kodu puhastamine, närvilisus, selgeltnägemine, visioonid, positiivsus, kokk, loovus, töö, parem läbisaamine, kolmas silm, inglid, visioonid, pendeldamine, kolmas silm, maks, neerud, luupainaja, kodu kaitsmine, aura kvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja