KIVISTUNUD PUIT

  • 7.80€

Toote detailid

  • Mudel: KIVISTUNUD PUIT auguga
  • Saadavus: Laos


KIVISTUNUD PUIT  on fossiliseerunud puit, mis on tekkinud 240 miljonit aastat tagasi Triiase perioodil. Kivistunud Puit on surnud puu, mille orgaanilised osakesed kristalliseerusid. Kivistunud Puitu leidub veel tänapäeval Tšehhis, Argentiinas ja Egiptuses ning veel mõnes teises riigis. Kivistunud Puit on üks vanimaid kristalle, mida Maa peal leida on ja milles on kogu inimkonna minevik, energia olemas. Kivistunud Puit on kasulik kristall väga mitmel eesmärgil. Peamiseks energiaks on sellel oskus maandada energiaid ja minevikku vaadata.

Mulle väga meeldib Kivistunud Puit ja ma olen alates sellest, kui kristallidega kunagi tegelema hakkasin senimaani sellest kristallist lummatud. Olen avastanud aastatega ka seda, et inimesed, kellele see kristall meeldib, need inimesed on elanud sellel ajastul, mil see sama puu on eksisteerinud. Ehk üks nende paljudest eelmistest eludest on veedetud just siis - umbes 240 miljonit ja enamgi aega tagasi. Kas sina oled sellest lummatud? Mina olen!

Kivistunud Puidu kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kivistunud Puit on ideaalne kristall sulle, kui sa otsid kristallide seast midagi, mis aitaks sinu tujukõikumisi pidurdada. Kui sa tunned, et sa ei suuda kontrollida enda negatiivseid mõtteid ja sa soovid olla stabiilsem, siis Kivistunud Puit oskab sind aidata.

- Kristall, mis avab sinu hinge iidsetele teadmistele, tuues sinu seest välja need emotsioonid, teadmised, oskused ja mälestused, mis on seotud eelmiste eludega. See on kristall neile, keda lummavad eelmiste elude teemad. Kristall, mis avab mälestusi ja tänu sellele sa suudad aru saada, miks sa just täna siin oled.

- Kivistunud Puit on kasulik meestele, kes soovivad endale tööedu tuua ja kes soovivad enda tööd nautida. See tekitab sellise tunde, et sa soovid seda tööd teha, mis sul on ja sa soovid seda väga teha. Mida rohkem sa naudid oma tööd, seda suuremaks muutuvad ka külluslikud võimalused.

- Kristall, mis aitab sul olla praktiline. Aidates näha, mida ja millises järjekorras oleks kasulik teha. Aidates aega paremini planeerida.

- Kanna Kivistunud Puitu koos Krüsopraasi, Ametriini või Rohelise Aventuriiniga, kui sa soovid tööalaselt olla praktilisem ning osata tööd veelgi efektiivsemalt teha. Nende kristallide ühine vägi aitab eriti veel neid, kelle töötasu sõltub tema kiirusest. Sobib ka ettevõtjatele, et tuua parimaid lahendusi enda töösse.

- Kivistunud Puit on kristall, mis aitab sul rohkem väärtustada seda, kus sa elad ja mis on sinu ümber. Aidates sul mõista, et loodus on sinu kodu ja kui sa soovid elada, siis tuleb austada loodust. See on kristall, mis aitab sul muutuda loodussõbralikumaks. Kristall, mis aitab sul muutuda ökonoomsemaks.

- Kristall, mis aitab sul alateadlikult enda ümber luua sõbralikumat keskkonda, aidates sul dekoreerida enda kodu elementidega, mis energeetiliselt sulle tervendavalt mõjuvad. Aitab sul muutuda tervislikumaks.

- Kivistunud Puit õpetab sulle siin sinu füüsilises kehas eksisteerima, elama ja õpetab hinge seda antud elu õigel viisil ära kasutama, aidates õppetundidest õppida, saatuse rada pidi käia ja suunab inimese hinge end paremaks muutma. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Kivistunud Puitu, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

-  Kivistunud Puit on kasulik selliste probleemide puhul, mis on seotud mälu nõrgenemisega ja närvisüsteemiga. Kivistunud Puit aitab tugevdada närve, aidates pidurdada närvihaiguste arengut.

- Kivistunud Puit on kristall, mida kasutatakse seljavalude leevendamiseks, tervendamiseks, ära tõstetud-ära venitatud selja tervendamiseks. Kivistunud Puit leevendab liigesevalusid ja aitab tervendada neid.

KOLMAS SILM ja JUURTŠAKRA


Kivistunud Puit aitab neid kahte Tšakrat, aidates nendel omavahel koostööd teha. Esmalt, kui sa hakkad Kivistunud Puitu endaga kandma, siis see tervendab sinu Juurtšakrat, aidates sul end turvalisena tunda, leevendades viha ja impulsiivset käitumist. Seejärel aitab see Juurtšakral ja Kolmandal Silmal koostööd tegema asuda. Seda see teeb nii, et sa hakkad tänu nende koostööle mõistma, millised sammud on kasulikud, millised lükked sinu poolt toovad edu ja millest sa peaksid eemale hoidma. Andes sulle märku, mis on väärt sinu panustatud energiad ja mis mitte. Juurtšakra on see, mis paneb sind liikuma ja Kolmas Silm on see, mis aitab mõista seda, mille pärast on sul kasulik end liigutada.
 
SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kivistunud Puit kõige enam LÕVIDELE. Kivistunud Puit on Lõvi meeste tööedu kristall, mis aitab Lõvi sodiaagi all sündinud mehele tuua head õnne tema tegemistesse, avades külluse kanali ja avades võimalusi paremini tööga raha teenida. Lõvi naistel aitab see kõige enam saavutada sisemist stabiilsust ja leevendada pidevat tujude kõikumist.

MAA-ELEMENT


Kivistunud Puit on üks Maa-elemendi sodiaake abistavast kristallidest. Sellel kristallil on oskus aidata Maa-elemendi sodiaagil enda elus otsuseid vastu võtta. Selliseid otsuseid ja kardinaalseid muudatusi, mida on vaja teha. Kivistunud Puitu võiks Kaljukits, Sõnn või Neitsi kanda siis, kui ei osata enam näha, mis on õige ja mis on vale. Kivistunud Puit on seotud saatuse, karma ja eluülesandega. See tähendab seda, et see aitab Maa elemendi sodiaagil vastu võtta väga eluliselt olulisi otsuseid, mis toovad ellu suuri muudatusi, aidates teha suure sammu juures õige sammu.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Kivistunud Puidu kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaime suitsuga.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KIVISTUNUD PUIT, Ehted, auguga, kivistunud puit auguga, tujude kõikumine, praktilisus, tööedu, liigesed, seljavalu, lõvi, kolmas silm, juurtšakra, eelmised elud, loodus, närvid, saatuse rada, maa-element

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja