RÜOLIIT

  • 8.80€

Toote detailid

  • Mudel: RÜOLIIT chips käekett
  • Saadavus: Laos


RÜOLIIT on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jookseb sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teine nimi, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemist ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraaliast. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost. Rüoliidi kristall on peamiselt energiaid stabiliseeriva toimega ja minu üks vaieldamatu lemmik oskus selle kristalli juures on see, et see oskab karmat lahendada. See on ka põhjus, miks ma paljudel soovitan Rüoliiti kanda, kui on elus ebaõnn mõnel konkreetsel asjal ja sellest lahti saada on pea võimatu.

RÜOLIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning lõppu ei paista sellel tulevat. Selliseljuhul on Rüoliit peaaegu, et ainukene kristall, mis tõeliselt võib aidata sellise probleemi lahendamiseks kõige tõhusamalt juba üksi seda kandes.

- Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu niiöelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

- Kristall, mis aitab sul tõsta eneseväärikust ja austust iseenda suhtes. See kristall on neile, kes ei oska teistele inimestele "ei" öelda ja neile, kes ei oska iseenda eest seista sellel hetkel, kui keegi talle liiga teeb. See on kristall, mis aitab koheselt olukorrale reageerida nii, et sa suunaksid kahjuliku energia endast eemale.

- Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimi või alternatiivset meditsiini valmistada. Rüoliit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada ühe või teise ravimi saamiseks.

- See on kristall, mis aitab sul teha enda tegemata tööd ära. Kristall, mis aitab lahendada sul olukordi ja probleeme, mida sa oled kaua aega vältinud. Rüoliit aitab vanad asjad kõik ära lahendada, et sa saaksid uue energiaga edasi minna.

- Rüoliit on probleemide lahendaja kristall. Rüoliit laseb sul kiirelt olukorra ära lahendada nii, et see tuleks sinu kasuks ja aitab peatada ka mõtte, mis toob sulle endale õnnetust kaela. Näiteks vahel inimesed kujutavad probleemi juba ette enne, kui see üldse tulnud on ja samas nad tõmbavadki selle probleemi enda ellu. Rüoliit aitab negatiivse valeennustuse ära lõpetada, mis toobki pahandusi.

- Käe peal on Rüoliiti kasulik kanda siis, kui tehakse teisele inimesele tervendust või tervendavat massaaži. Rüoliit aitab inimese kehaga head kontakti saada ja tunnetada teise inimese nõrku kohti.

- Rüoliiti on kasulik kanda ennustamise ajal endaga. Rüoliit aitab sul kanalduda ja informatsiooni üles leida. Eriliselt kasulik on Rüoliit siis, kui seda kanda koos Malahhiidiga. Rüoliit ja Malahhiit aitavad mineviku kohta nägemusi näha.


- Kui sul on probleeme sellega, et sa suhtud paljudesse asjadesse negatiivselt ja sa tunned, kuidas sa iseenda sõnadega võid enda ellu halba kutsuda, siis kanna Sidrunkvartsi koos Rüoliidiga. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab blokeerida iseendale tekitavat halba karmat. Aidates sul lahti saada iseenda elu ära nõidumist ja seda halvas mõttes. 

RAVITSEMINE: Kanna Rüoliiti käe peal, et see annaks sulle edasi tervendavaid omadusi.

- Maksa kahjustus, maksa haigused, maksa funktsioneerimise probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalu langetamise perioodil, et kiirendada kaalulangetamist ja mürkaineite väljutamist kehast.

- Rüoliit on ideaalne kristall meeste tervise edendamiseks, Rüoliidis on palju mees-energiat, mida iga mees vajab, et end tunda elujõulisena ning tervena. Rüoliit tervendab mehi kiiremini, kui naisi.

SÜDAMETŠAKRA JA PÄIKESEPÕIMIK

Rüoliit tervendab esmalt Südametšakrat ja seejärel Päikesepõimikut, nende tervendamise jaoks kandke võimalikult Tšakra lähedal. Ehk Südametšakra tervendamisel kandke südame kohal ripatsit ja Päikesepõimiku tervendamiseks pika paela otsas allpool rindkeret. Seega käeehte kandmine ei ole Rüoliidi puhul soovitatav, kui soovitakse Tšakraid tervendada. Sellisel juhul on kasulikum talismani kasutada.

SODIAAK Rüoliit mõjutab kõige enam neid, kes on sündinud VEEVALAJA sodiaagi all. See on seotud Veevalajate karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Rüoliiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on 17 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: RÜOLIIT, Ehted, käekett, karma, energia blokaadid, karma mõistmine, mehe tervis, maks, eelmised elud, eneseväärikus, veevalaja, südametšakra, päikesepõimik, ennustamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja