La Tene käekett meestele VÄGI

  • 21.90€

Toote detailid

  • Mudel: VÄGI
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett VÄGI koosneb meesenergia kristallidest, milleks on Kullisilm, Tiigrisilm, Oonüks ja Bronsiit. Kõik need kristallid on väga kasulikud mehe Aurale, andes mehelikku energiat ja jõudu selle kandjale. Käekett on kokku pandud spetsiaalse käeketi kummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.


- "Vägi" käekett on kokku pandud neljast erinevast kristallist, mis loovad koos võimsa energia mehe Aurasse.


- Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on kaitsva omadusega, mis kaitseb eneseväärikust ja seda kandes ei lase see teistel inimestel sõnadega ega ka tegudega liiga teha. Kullisilm aitab eemale hoida halbu inimesi, kes võivad valele teele viia või emotsionaalselt ära kasutada.


Kõige peamine Kullisilma toime on see, et see kaitseb erinevate õnnetuste eest, mis on tekkinud liikluses. Olgu siis selleks liikluseks autoteed või lennundus. Kullisilm kaitseb auto avariide eest, nendes tekkivate eluohtlike olukordade eest ja aitab intuitiivselt märgata ohtu enne selle tekkimist autoroolis olles.


- Tiigrisilm on enesekindluse tõstja, aidates sul võimekamaks muutuda ja suurendades sinu jõudu erinevatele keerulistele situatsioonidele vastu seista. See kristall suurendab sisemist jõudu, andes sulle julguse enda soovide nimel võidelda ja enda eest seista. See on kristall, mis kaitseb sind halva õnne, halva karma ja kurjuse eest. Tiigrisilm aitab võidelda kõige sellega, mis sinu ellu ei tohiks kuuluda. Seda on kasulik enda elus hoida, et anda lisajõudu enda saatusel positiivsena seista.


- Sellel kristallil on oskus inimese Aurat tervendada, aidates Auras eksisteerivaid energia auke kinni uuesti panna. Energia augud on need kohad sinu Auras, mis lasevad sinu heal energial ära kaduda ja kui sul on energia augud, siis tavaliselt sellel inimesel ei lähe hästi. Igas elu aspektis võib olla takistusi, probleeme ja õhus on palju segasuse tunnet. Samas võib tunda see inimene ka seda, et kõik soovivad talle liiga teha.


- Bronsiidi kandmine aitab ükskõik millises olukorras rahu säilitada, ka väga rasketes olukordades kainet mõistust ja oskust analüüsida, et probleeme lahendada. Selles suhtes sobib Bronsiit kõigile toetavaks kaaslaseks ja eriti neile, kellel on suured kohustused ning palju suhtlemist erinevate inimestega.


Öösiti hoia seda käeehet Aragoniit geoodi peal. See on geood, mis suudab taastada kõigi nende nelja kristalli energiat. Kui sa kristalle kannad, siis nad jagavad enda väga ära ja neid tuleb laadida. Puhasta vähemalt ühel korral kuus Salvei suitsu või Muskuse viiruki suitsuga.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, VÄGI, tooted, la tene, la tene meeste vägi, la tene vägi, meeste käekett, meeste kristall, mees, kullisilm, tiigrisilm, oonüks, bronsiit, jõud, energia, elujõud, füüsiline jõud, hea õnn

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja