BRETŠASTUNUD JASPIS

  • 6.50€

Toote detailid

  • Mudel: BRETŠASTUNUD JASPIS auguga
  • Saadavus: Laos


BRETŠASTUNUD JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millel esinevad tavapärased Jaspise omadused ja lisaks veel sellele kristallile iseloomulikud energiad. Bretšastunud Jaspis on Jaspis, mille koostisosas on ka Hematiidi kristalli. Bretšastunud Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks punakaspruun toon, mille seest jooksevad läbi ka valged-hallid mustrid. Bretšastunud Jaspise peamiseks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Aafrika ja Hiina

Bretšastunud Jaspis on Šungiidi kõrval üks tugevamaid ja universaalsemaid tervenduskristalle, mida kantakse selleks, et enda tervist tugevana hoida. Seda kantakse ka selleks, et terviserikkeid ja probleeme tervendada ning nendest vabaneda. 

Bretšastunud Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Bretšastunud Jaspis on emotsionaalse tasakaalu kristall, millel on oskus rahustada igasugust tujude kõikumist ja kaitsta negatiivse tuju tekkimise eest. Väga kasulik neile, kes on tujukad ja kelle hea tuju võib hetkega negatiivseks muutuda. Südametšakra kohal Bretšastunud Jaspise kandmine on eriliselt kasulik veel neile, kes elavad enda vihaseid emotsioone enda armastatud inimeste peal välja.

- Bretšastunud Jaspis on ülim tervendaja, aidates kehale energiat anda. See on kristall, mis tõmbab kõikide teiste kristallide tervendavad omadused iseendasse ja asub seda sulle edasi andma. See on põhjus, miks võiks Bretšastunud Jaspist koos mõne teise tervendajaga kanda. See töötab nagu Mäekristall, mis võimendab teiste kristallide energiat. Bretšastunud Jaspise korral avab see füüsilise keha tervise jaoks vajalikud energiad. 

- See on loomingulisuse kristall, millel on oskus sinu meeli avada ja enda loomingulisust võimendada. Eriliselt kasulik neile, kes tegelevad kunstiga või kes soovivad end sellel teemal arendada. 

- See on kristall, mis aitab sul enesekindel olla ja ennast armastada nii, et sa suudaksid enda ilu ning tugevaid külgi näha. Bretšastunud Jaspis õpetab sind ennast hindama.

- Bretšastunud Jaspist soovitan ma kanda kõigil, kes soovivad enda tervist kaitsta või enda keha tervendada. See on ülim tervise kristall, mis on kasulik ka siis, kui sa oled terve. Eriliselt kasulik on see tervendajatele. Seda selleks, et vabastada teiste inimeste haigusi Aurast, mis on Aurasse tervenduse ajal tekkinud. 

- Kristall, mis leevendab stressi ja võitleb depressiooniga. Kasulik neile, kellel on pidevad emotsioonide kõikumised.

- See kristall on abiks neile, kes ei suuda olla seksuaalsed ja kellel on probleeme vähese seksuaalse energiaga. Seksuaalsus on üks elu osa ja see energia peab igas inimeses korras olema, kui on vähene seksuaalne iha, siis on Sakraaltšakras probleeme. Bretšastunud Jaspis aitab tervislikul ihal taastuda ja sind seksuaalsemaks muuta. 

- Kanna Bretšastunud Jaspist koos Valge Hauliit-Püriidiga, kui tegeled teiste inimeste tervendamisega. Kanna seda koos Šungiidiga, kui soovid raskest haigusest lahti saada. Sobilik kanda ka koos Magnetiidiga, kui soovitakse enda kehale taastusravi anda ja keha seest haiguskollet Magnetiidi sisse tõmmata.

- Kanna Bretšastunud Jaspist koos Rohelise Aventuriiniga, et tuua tööalast edu sellises valdkonnas nagu tervisehoid.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Bretšastunud Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Universaalne tervendaja, mida võiks ükskõik kui sügava probleemi korral kasutada ja kanda. 

- Tugevdab immuunsust, tervendab põit, naiste hormoone, reproduktsiooni organeid, tugevdab inimese keha verevarustust ja on kasulik kristall üliraskete haiguste tervendamisel.

- Soovitan seda kristalli kanda lastel ja täiskasvanutel, kellel on loomade vastu allergia. See kristall aitab koera-kassi allergiat taandada ja keha reaktsiooni taandada. 

- Soovitan Bretšastunud Jaspist kanda vähihaigetel ja teistel inimestel, kellel on raskekujulised haigused.

- Kasulik kristall madala libiido korral ja kasulik tervendus kristall meestele, kellel on viljakusega probleeme. 


- Bretšastunud Jaspis on see kristall, mida ma soovitan kanda siis, kui on kehas suuremad probleemid viljakusega. Bretšastunud Jaspis on kasulik tervendaja kristall neile, kellel esinevad füüsilised probleemid ja tervisemured, mis ei lase lapseootele jääda. Meestele on see kristall täpselt samamoodi kasulik, aidates meeste viljakust suurendada. 


- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et ära blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

SAKRAALTŠAKRA Bretšastunud Jaspis on Sakraaltšakra kristall, mis aitab tervendada selles Tšakras olevaid terviserikkeid. Kui Sakraaltšakra on kahjustunud, siis tekivad naistel tsükli probleemid ja naistel-meestel mõlemal põiega seotud haigused.


SODIAAK Tähemärgilt on see elujõu, energia, tugevuse, enesekindluse ja tervise kristall kõikidele JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE. Eriliselt kasulik on see kristall just nende sodiaagi esindajate meestele. Veel lisaks sellele aitab see nendele Lõvidele tervist ja tasakaalu tuua, kes on sündinud 23. - 24. juulil.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Bretšastunud Jaspise kristalli soovitan ma laadida Aragoniit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo suitsuga.

Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: BRETŠASTUNUD JASPIS, Ehted, auguga, põis, sakraaltšakra, naiste tsükkel, emotsionaalne tasakaal, loomingulisus, enesekindlus, jäär, skorpion, immuunsus, veri, vähk, libiido, kassi allergia, koera allergia

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja