La Tene kristallikomplekt VÄHK

  • 13.90€

Toote detailid

  • Mudel: VÄHK
  • Saadavus: Laos


Kristallikomplekt VÄHK on kokku loodud viiest erinevast kristallist, mis on Vähi tähemärgi all sündinutele kasulikud, õnne toovad ja tervist hoidvad. Selles komplektis on Vikerkaare Kuukivi, Piltjaspis, Kuukivi, Roosa Kvarts ja Suitskvarts. Kristallide komplekt on pandud valgesse või elevandiluu värvi riidest koti sisse koos kristallide seletusega.

Vähk on neljas tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Kuu vägi. Kuu on see, mis annab Vähile kaasa romantilisuse, sensuaalsuse, tugeva intuitsiooni, tundlikkuse ja väga laia fantaasia maailma. Vähi tähemärgi algust loetakse 21. juunit ja selle lõpuks 22. juulit.

VIKERKAARE KUUKIVI "Armastus, kirg, romantika ja hingesugulase leidmine"

Vikerkaare Kuukivi on üks Vähi armastuse kristallidest, mis annab Vähile võimaluse enda ellu just sellist armastust leida, mida ta kõige enam ihkab. Vähk on väga tundlik ja vajab kaaslast, kes teda mõista suudaks. Vähile on ülimalt oluline sügav hingeline side ja ta ei lepi vähesega. Vikerkaare Kuukivi on just täpselt selline kristall, mis pakub Vähile seda armastust, mida ta kõige enam enda ellu ootab.


Vikerkaare Kuukivi on Vähi armastuse kristall, mis toob sügavat suhet, armastuse õnne, tema ellu romantikat ja sensuaalsust. Muudab Vähi ise armastavamaks ja hoolivamaks. See on kristall, mis muudab Vähi elu ilusamaks ja see on kristall, mis toob sügavat sidet armastatud inimesega.


PILTJASPIS "Tööedu, materiaalne õnn ja jõukus"

Piltjaspis on Vähi tööedu ja materiaalse õnne kristalliks. See toob Vähi ellu õnnestumisi ja seda justnimelt materiaalses mõttes. Tuues Vähile rahaõnne ja edukust. Aidates Vähil enda ellu küllust ligi meelitada ja tema materiaalsetel unistustel täituda.


Piltjaspis on see kristall, mis võiks Vähi töölaua peal olla, et töö kaudu materiaalset edu saaks ligi meelitada ja ka näiteks kodus külluse nurgas. Piltjaspis suurendab loomingulisust ja aitab Vähil loomingulisel viisil enda tööd teha. Vähk on selline, kes soovib teha tööd, mida ta armastab ja Piltjaspis on kristall, mis aitab tema ellu just sellist töökohta tuua.


KUUKIVI "Sisemine rahu, tervis ja intuitsioon"


Tähemärgilt on Vähk juba niigi intuitiivne, kuid neil on vahel raske enda intuitsiooni järgi liikuda ja seda kõike sellepärast, et Vähk on pidevalt endaga pahuksis ning teeb endale vahel liiga oma otsustega. Vähil on küllalt paju jäärapäisust ja vahel ta soovib midagi nimme saada, isegi kui tal seda vaja ei ole. Kuukivi aitab Vähil muutuda tasakaalukamaks ja teha ainult selliseid valikuid, mis tal tegelikult vaja on. Aidates tal enda intuitsiooniga harmooniasse minna ja blokeerides iseendale kahjulike sammude tegemist.


Kuukivi on Vähi intuitsiooni kristall, mis aitab Vähil spirituaalses mõttes võimekamaks muutuda. See on rahu ja heaolu kristall. Kuukivi leevendab Vähi stressi. Stress ja närvilisus on üks kõige suurematest tervise probleemidest, mis Vähil on. Kuukivi tervendab Vähi hinge ja füüsilist keha.


ROOSA KVARTS "Perekonna õnn ja rõõm, armastus ja tasakaal"


Vähi peamiseks elu ülesandeks on leida enda kõrvale keegi, kellega ta saab armastust jagada ja kellega perekonda luua. Vähi jaoks on suhe ja perekonna sidemed üliolulised. Roosa Kvarts on see kristall, mis aitab Vähile tuua perekonna õnne ja rõõmu. Aidates perekonna liikmetega hästi läbi saada ja endale turvalist kodu luua. Kristall, mis tasakaalustab Vähki ja muudab teda paikseks.


SUITSKVARTS "Kaitse ebaõnne ja kurbuse eest"

Suitskvarts on kasulik kristall Vähile, andes talle Aura kaitset. Suitskvarts loob Vähi ümber kaitsekilbi, mis ei lase tema ellu õnnetustel, ebaõnnel ja kurjusel tulla. Suitskvarts kaitseb ka valede valikute, halbade inimeste ja stressi eest.

Need on Vähi jaoks väga kasulikud kristallid, mis selles komplektis olemas on. Seda komplekti võiks Vähk kaasas kanda või enda voodi kõrval hoida. Neid kristalle on ka hea enda lähedasele Vähile kinkida.

Komplekti võib lisada teisi kristalle, mida Vähk enda ellu soovib!

Loe täispika Vähi artikli kohta SIIT. Seal on kirjas kõik Vähi iseloomu ja nendele õnne toovate kristallide kohta.
Tehniline
Mõõdud Komplekti kristallid on valiku keskmistes mõõtudes.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, kristallikomplekt, VÄHK, tooted, komplektid, la tene vähk, vikerkaare kuukivi, piltjaspis, kuukivi, roosa kvarts, suitskvarts

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja