GIRASOL

  • 15.90€

Toote detailid

  • Mudel: GIRASOL ripats (suure rõngaga) (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energia väärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari energia ei ole võrdväärne teiste piirkondadega, kui me räägime spirituaalsusest.


Girasolile on omane piimjas läbikumav toon ja tihtipeale võib selle tavalise Mäekristalliga segamini ajada. Girasol on tekkinud Mäekristalli ja vee ühildumise tagajärjel, maapõues jooksevad vee kanalid ning Mäekristalli koha pealt on need läbi käinud. Vesi muudab Mäekristalli Girasoliks.

Girasoli peamiseks omaduseks on Aurat puhastada, nii nagu seda teeb ka tavaline Mäekristall. Girasolis on väga paljud Mäekristalli omadused olemas aga sellel on ka oma lisaväärtusi.

Girasoli kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Girasol on kristall, mis aitab puhastada inimese kogu Aura süsteemi, Girasol teeb seda vähe teisiti, kui seda teeb Mäekristall. Girasol aitab ennekõike maandada Auras olevaid pingeid, stressi, ärrituvust, ülereageerimist, närvilisust ja seejärel hakkab see ülejäänud energiatega tegelema. Seega Girasol puhastab kõige enam stressi sinu Aurast.

- Kanna seda talismani endaga pidevalt kaasas või hoopis öösiti kaelas. Miks? Girasol aitab unenägudel tulla ja sulle prohvetlike nägemusi läbi selle anda. Unenäod on inimestele antud selleks, et me saaksime vihjeid enda elude kohta, Girasolil on oskus sinu Kolmanda Silma Tšakrat avada unenägude nägemisele.

- Girasoli kandmine on kasulik neile, kes ei suuda oma mõtteid ja visioone teistele selgeks teha ning vahest ka ise enda jaoks selgeks mõelda. Girasol aitab enda mõtteid väga lihtsalt ja selgelt väljendada.

- See on "suhtlemise" talisman, Girasolil on oskus parandada suhtlemisoskust, aidates sul end väljendada nii, et keegi teine ei saaks sealt midagi kolmandat välja lugeda. Sobib neile, kes tunnevad, et teised saavad pidevalt temast valesti aru.

- Sobib koos ärilise ja tööedu kristallidega koos kandmiseks. Eriti Piltjaspise, Karneooli ja Mariami Jaspisega. Girasol võimendab nende kristallide tööd. Girasolil endal on oskus ärilisi ideid tuua loomingulises mõttes ja sobib neile, kes ise midagi teevad, välja mõtlevad ning kasutavad oma loomingulist annet raha teenimiseks.

- Kanna seda talismani kindlasti siis, kui sa tunned seda, et sa ei suuda mitte kuidagi ülemuretsemist pidurdada. Girasol aitab pideva muretsemisega tegeleda ja sellest energiast vabaneda. Girasol aitab Kroontšakrat tervendada, mille nõrkus toob sellist probleemi.


- Girasol aitab hingest vabastada soola liigtarbimise vajaduse, aidates mõistuse piires soolast süüa ja anda hingele seda energiat, mida sa soolast ise otsid. Andes julgust tulevikuga silmitsi seista ja probleemidega võidelda. 

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Girasoli, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Girasol on väga kasulik diabeedi ehk suhkruhaiguse tervendamiseks. Aitab pidurdada selle terviseprobleemi ägenemist ja aitab järk-järgult taandada seda. Eriti kasulik on see siis, kui antakse vastalt ka teisi alternatiivseid teraapiaid nagu näiteks luuakse konkreetne toitumisharjumuste muudatus elustiili.

- Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energia varusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat, kui ka füüsilist energiat.

KROONTŠAKRA JA KURGUTŠAKRA Girasol töötab nende kahe Tšakraga kõige enam, aidates neid taasaelustada ja aktiveerida.

SODIAAK Girasol mõjutab üldiselt kõiki sodiaake võrselt, kuid kõige enam teeb see tööd KALJUKITSEGA. Giraosl on Kaljukitse intuitsiooni ja spirituaalsuse kristall, aidates Kaljukitsel enda saatust mõista ning õigel ja valel sisetundel vahet teha.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Tehniline
Mõõdud ca 2*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: GIRASOL, Ehted, ripats, hõbe, stressi maandamine, aura puhastamine, unenäod, unenägude nägemine, prohvetlikud unenäod, enese väljendus, suhtlemine, edu, looming, ülemuretsemine, suhkruhaigus, väsimus, kroontšakra, kurgutšakra, soola liigtarbimine, kaljukits

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja