SKOLESSIIT

  • 9.00€

Toote detailid

  • Mudel: SKOLESSIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


SKOLESSIIT on ülimalt spirituaalne kristall, mis aitab inglitega kontakteeruda ja läbi une ettekuulutavaid sõnumeid näha. Selleks asetatakse Skolessiit voodi kõrvale koos teiste une ja ingli kristallidega, milleks võiks olla kindlasti Angeliit, Seleniit ja Tselestiit. Skolessiit sobib Taro-, oraakli-, ja teiste ennustus kaartide võimendamiseks ning energia andmiseks. Skolessiiti hoitakse laua peal koos põleva valge küünlaga, kui soovitakse pendli käest paremaid vastuseid saada, mis on seotud armastuse ja suhetega. Skolessiit on armastuse kristall ja seega sobib väga hästi armastuse tugevdamise komplektidesse või hoitakse padja all, et näha öösel unes enda tulevast armastust. Skolessiidi kaasas kandmine aitab meie aural rahuneda, eemaldab vaikselt stressi ning suunab meid meie saatuse poolt antud võimaluste poole, eemaldades segadustunde ja vale elurütmi.

RAVITSEMINE Stress, depressioon, ärevushäired, suhtest lahkuminemisest tekkinud stress ja kurbustunne, spirituaalne tasakaalustaja, halbade harjumuste eemaldamine

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA


Rahulik uni - Kombineerige Skolessiit Ametüsti ja Krüsokollaga ning peitke need kristallid voodi peatsi vahele.


Unes armastatu nägemine - Kombineerige Skolessiit Sodaliidi ja Küaniidiga ning peitke need valget värvi riide või koti sisse ning asetage magama minnes enda padja kõrvale. Uinudes esitage endale mõtetes küsimus "Näidake mulle minu tulevast armastust?" ning jääge selle mõttega unne. Läbi une saate sõnumi, mis vihjab tulevasele suhtele või abikaasale. Et kaitsta end halbade hingede eest, kes öösel meie auras ringi käivad, siis selleks hoitakse mitut Kiastoliiti magamistoa ukse kõrval.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SKOLESSIIT, Kristallid, poleeritud, selgeltnägemine, intuitsioon, ennustamine, armastus, kontakt inglitega

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja