SODALIIT

  • 33.90€

Toote detailid

  • Mudel: SODALIIT shamballa käekett (pärl 6 mm)
  • Saadavus: Laos


SODALIIT on üks rahustavamaid kristalle terves kristallimaailmas. Sodaliit aitab inimese hingel muutuda vaid spirituaalsemaks ja aitab leida spirituaalses maailmas nii-öelda oma koha. 


SODALIIDI KÄE PEAL KANDMINE ANNAB (võib kanda mõlemal käel):

- Suurendab loogilist mõtlemisviisi, aitab analüüsida ja tugevdab õppimise tahet. Sodaliidi käeketti võib koos kanda Apatiidiga või Oranži Kaltsiidiga sama eesmärgi tugevdamiseks. Sobib sellel eesmärgil kandmiseks nii lapsel kui ka töötaval või õppival täiskasvanul.

- Sodaliit on üks esimene spirituaalsust suurendavaid kristalle, mida võiks kanda siis, kui soovitakse esimest korda elus enda intuitsiooniga tegelema hakata ja end spirituaalselt arendama asuda. Sodaliit eemaldab Auras olevad blokaadid, mis ei lase teistel intuitsiooni kristallidel tööd teha. Sodaliit võiks koos olla teiste selgeltnägemise ja intuitsiooni käekettidega, et need saaksid tõhusamalt Auras oma tööd teha.

- Sodaliit eemaldab närvilisuse, rahustab ja võib olla kohati ka liiga rahustav. Seega soovitan rahustamise eesmärgil Sodaliiti kanda vaid neil, kes tunnevad, et nad tõesti vajavad maandavat väge end rahustamiseks. Vastasel juhul võib Sodaliit väga uniseks muuta.

- Sodaliit on psühholoogide ja psühhiaatrite tööedu kristall. See aitab sellisel erialal hea olla, seda õppida ja inimese hinge sügavusi rohkem mõista. Aidates selle töö juures positiivseks jääda ja õppida inimesi aitama.

- Sodaliit aitab sul enda peaingliga ehk kaitseingliga ühendusse saada. Aidates sinu Auras avada vajalikke energiakanaleid, mis laseksid sinu peainglil sulle sõnumeid tuua. Sodaliit loob soodsa tee tema jaoks, et ta saaks sind abistada. 

RAVITSEMINE

Soovitan kanda Sodaliidi käeketti, kui soovite eeterkehas ravitseda kaltsiumi puudulikkust, ravitseda ägedat unehäiret või kui anda käes olevatele lihastele nii-öelda "valu vaigistit". Sodaliit mõjub käes olevatele lihastele väga rahustavalt ja võib aidata siis, kui käed pidevalt valutavad või on nii-öelda "närvilised". 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sodaliit kõige enam AMBURIT, aidates Amburil leida üles endas peituva salapärase ande, mis on saatuse poolt talle kingitud. Sodaliit on Amburite kristall, mis ennekõike aitab leevendada Amburite stressi. Sodaliit tasakaalustab Amburit ja annab talle oskuse õigeid ning valesid sõpru ära tunda. Amburid on iseloomult lahked, kuid tihtipeale jagavad endast liiga palju ära ja ei oska valede inimeste puhul piiri pidada. Lisaks sellele on Sodaliit toetav kristall analüüsivõime tugevdamiseks. 

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Tehniline
Mõõdud Käeketi pikkus on reguleeritav

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SODALIIT, Ehted, käeketid, õppimine, analüüsimine, maandamine, stressi eemaldamine, rahustamine, spirituaalse energia suurendamine, intuitsioon, selgeltnägemine, intuitsiooni tugevdamine, väeesemete võimendamine, kaltsium, käed, lihased, unehäired, ambur

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja