HEMATIIT

  • 12.50€

Toote detailid

  • Mudel: HEMATIIT suletud kinnitusega ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


HEMATIIT  tuleb Kreeka keelsest sõnast veri ja on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks.


Hematiit on väga tugevatoimeline kristall, mida kasutatakse erinevate aspektide kaitseks. Peale isikliku kaitse, Hematiiti kantakse ka siis, kui soovitakse kaitse rituaale sooritada. Hematiit kaitseb rituaalide ajal sinu energiat, samuti ei lase sinu Aural selle käigus nõrgeneda. Peale selle on Hematiiti kasutud tänapäevani erinevate sõltuvust tekitavate harjumuste eest kaitsmiseks. Hematiiti kingi kallile inimesele, kes ei suuda ise alkoholile või hasartmängudele "ei" öelda. 

- Aitab negatiivsetest emotsioonidest vabaneda. Kiirendab erinevate energiate liikumist ja on kasulik neile, kes jätavad negatiivsed päevasündmused endasse ning ei suuda neid väga kergelt hingest vabastada.

- Kaitseb elektromagnetkiirguste eest, sobib kokku kandmiseks samal eesmärgil Šungiidi ja Musta Turmaliiniga. Nende kolme kristalli kooslus aitab peale selle ka tugevdada Aurat.

- Hematiidi kandmine aitab kiirendada spirituaalset arengut, intuitsiooni tugevdamist ja selle usaldamist. Hematiit sobib kokku väga lihtsate intuitsiooni kristallidega, nagu näiteks Ametüst, et intuitsiooni arendama hakata. Need kaks kristalli sobivad ka neile, kes ei ole kristallimaailmaga väga tuttavad ja alles sisenevad siia müstilisse väeesemete maailma.

- Suurendab usku iseendasse, enesekindlust, elujõudu ja aitab lahti saada emotsioonide alla surumisest. Aitab iseenda eest seista ja välja öelda oma mõtted ka siis, kui seda ei julge teha. See on kasulik selleks, et selle kandja ei laseks kellelgi teisel enda elu kontrollida.

Hematiidi kandmine talismanina aitab tugevdada mõttetööd ja loogikat.

Punase Tiigrisilmaga koos kandes moodustavad need kristallid tugeva Aura kaitse energiavampiirluse kaitseks.

- Hematiit on nende inimeste õnne ja heaolu kristall, kes on sündinud Kasvava Kuu faasi ajal. Hematiit aitab üleliigset pinget Aurast välja juhatada ja pingelistes olukordades väga hästi toime tulla. Hematiit annab sellele inimesele head õnne ja oskust enda eluga toime tulla.

- Hematiit kaitseb valenägemuste ja vale sisetunde tekke eest. Hematiidil on oskus inimest õigele teele suunata ja eriti siis, kui Hematiiti kantakse koos teiste kristallidega. Vastavalt Hematiidi kõrval eksisteeriva kristalli väele suunab Hematiit sind õigele teele. Kui see on koos hea õnne kristalliga, siis Hematiit aitab märgata, mis toob õnne ja mis ei too. 

Meestele sobib Hematiiti kanda siis, kui otsitakse universaalset kaitsetalismani. Hematiit kaitseb ebaõnne, õnnetuste, halva karma tekke ja stressi eest. 

RAVITSEMINE

Hematiidi talismaniga saab tervendada tasakaaluhäireid, aneemia tervendus kristall, tugevdada vereringlust, tervendada verd, aitab kaitsta erinevate verehaiguste ees, aitab hemoglobiini taset stabiliseerida, aitab spirituaalset tasakaalu saada. Hematiidi talisman on kasulik neile, kes vaevlevad seljavalude käes. Hematiit aitab valu välja viia ja problemaatilist kohta tervendama hakata. 

- Hematiit on üks parimaid tervenduskristalle neile, kellel on kombeks kõikide asjade suhtes viriseda, vinguda ja mitte rahul olla. Hematiit blokeerib iseenda mürgitamise, mis sellise tegevuse käigus tekib. Hematiit aitab sul end vaos hoida ja aitab sul enda sees olevatel  negatiivsetel energiatel lahtuda. Hematiit on üks Juurtšakra tervenduskristallidest.

- Hematiit tervendab kätes olevat valu ja traumasid. Aidates vaikselt välja juhtida haigust haigusekoldest. Aidates käevalu blokeerida ja samal ajal suunates sind intuitiivselt enda käsi tervendama. Tuues sulle mõtteid ja ideid selle kohta, kuidas enda käsi paremini hoida ning samas sind intuitiivselt eemale hoides tegevustest, mis sinu käsi võivad kahjustada. Hematiiti kanna selle käe peal, mis valutab.

SODIAAK

Hematiidi ehetest saadud energia toob tähemärgilt armastusse kaitset VEEVALAJATELE ja tervise kaitset KAKSIKUTELE.

Hematiit aitab KALJUKITSE energiaid maandada ja harmoniseerida. Aidates tal iseendaga läbi saada, õigeid otsuseid vastu võtta ja leevendades tema jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale selle iseloomuomadusega võib liiga teha.

HOBUSE AASTA

Hematiit on kõikide Hobuse aastal sündinute õnne ja tasakaalu kristalliks. Hematiit aitab Hobuses esile tuua tema häid ja tugevaid omadusi. Samas aitab taandada Hobuse negatiivsemaid külgi. Hematiit aitab Hobuse elule kaitset tuua ja andes talle õnne õnneliku elu elamiseks.

Tähemärgid toimivad hoolimata sellest, kui sa oled selle ehte endale võtnud mõnel teisel eesmärgil. See on nende lisaomadus!

NUMEROLOOGIA

2. kuupäeva numeroloogiline õnne kristall on Hematiit. Hematiit tasakaalustab, kaitseb ja toob 2. kuupäeval sündinule head õnne. Hematiit aitab blokeerida närvilisuse, mida 2. kuupäev endaga kaasas kannab. See on kusjuures üks nõrgimaid kohti 2. kuupäeval sündinu tervises. Samas toob Hematiit ka head õnne ja aitab elus saavutada seda, mida soovitakse. Hematiidi kristall võiks olla sinu kodus, kui sa oled sellel kuupäeval sündinud või sa võiksid seda kristalli aeg-ajalt ehtena kanda. Seda selleks, et Hematiit saaks esile tuua selle numbri häid omadusi ja tasakaalu viia selle numbri negatiivsemad jooned.


Hematiit ehteid soovitan laadida Tsitriin geoodi peal Kuu ja/või Päikese valguse käes aknalaual ning puhastada viiruki või rituaalitaime suitsuga.

Tehniline
Mõõdud Ripatsi mõõdud on ca 2*1,5*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: HEMATIIT, Ehted, ripats, hõbe, hematiit ripats, veevalaja, kaksik, loogika, elujõud, veri, verehaigus, spirituaalne tasakaal, energiate liikuma viija, aneemia, elektromagnetkiirgus, Aura tugevdamine, energiavampiirlus, seljavalu, intuitsioon, sõltuvustest vabastamine, kasvava kuu faas, kaljukits, vingumine, käevalu, hobune, hobuse aasta, 2. kuupäeval sündinud

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja