La Tene meeste käekett KOLMAS SILM

  • 22.40€

Toote detailid

  • Mudel: La Tene meeste käekett KOLMAS SILM
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett KOLMAS SILM on valmistatud mehele kandmiseks. Selles väeesemes on üks kaunis messingust valmistatud väetalisman, mille kõrval on Lasuriidi, Oonüksi ja Piltjaspise kristallid. Selless käeketis on vägi, mis tugevdab Kolmanda Silma Tšakra tööd ja suurendab intuitsiooni ning tugevdab vaistu.


- See on väeese, mis aitab mehel enda intuitsiooni paremini tunnetama õppida, aidates ennekõike usaldada iseenda sisetunnet ja ära õppida intuitsiooni kuulamist. Selles ehtes on Kolmanda Silma Tšakrat avavad ja tugevdavad kristallid.


- Lasuriit on üks tugevamaid Kolmanda Silma Tšakra kristallidest, mis avab, täiendab, võimendab ja tugevdab mehe intuitsiooni ning mehelikku vaistu.


- Piltjaspis suurendab laiemat maailmavaadet ja vabastab blokaadid, mis ei lase näha nähtamatut ning tunda energiaid. Piltjaspis muudab mehe isiksuse ka energiatele vastuvõtlikumaks.


- Oonüks on see kristall, mis blokeerib valenägemuste kinni püüdmist ja tervendab ka hirmusid, mis ei lase intuitsioonil kõneleda.


- Messing on antiseptilise toimega ja seda sellepärast, et selle koostisosas on vaske. Messingul on oskus tervendada ja seda ka mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid ka füüsilises mõttes. Messingu antiseptilist toimet on kasutatud enda tervendamiseks juba sajandeid.


Messingu energeetilisteks oskusteks on näiteks halva energia Aurakehast eemale suunamine. Messing aitab vabastada kinni jäänud energiaid ja eriliselt kasulik on messingut kanda just meestel. Seda sellepärast, kuna see kannab endaga kaasas väge ja jõudu, mida on meesenergia võimendamise jaoks vaja. Iga mees peaks enda Auras eksisteerivat meesenergiat võimendama, et tema jõud ja vägi säiliksid.


Messingul on oskus keha suunata iseennast tervendama ja see on vägagi universaalse toimega metall, mida on hea erinevate kristallidega koos kanda. Seda sellepärast, et messingul on oskus kristallide väge võimendada ja neid õigetesse energiakanalitesse edasi saata.


Öösiti hoia seda väeeset Kõrberoosi või Aragoniit geoodi peal. Need kaks geoodi suudavad taastada, värskendada ja võimendada nende kristallide väge. Kristalle tuleb taastada, kuna neid kandes me kulutame nende väge. Seda käeketti oleks hea kord kuus Palo Santoga või Sandlipuuga puhastada.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KOLMAS SILM, tooted, messing, lasuriit, oonüks, piltjaspis, kolmas silm, la tene kolmas silm, meeste käekett, mehed, mees, meestele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja