La Tene käekett meestele OHU ENNETAJA

  • 26.60€

Toote detailid

  • Mudel: OHU ENNETAJA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikudLa Tene meeste käekett OHU ENNETAJA on loodud spetsiaalselt meestele. Selles väeesemes on üks messingu talisman, Turmaliisuletistega Kvartsid ja Oonüksi kristallid. Nende kolme energia suunab mehe energiasse oskust ohtu tajuda enne selle saabumist.


- See väeese on loodud selleks, et selle kandja suudaks ohtu tajuda ja seda ära hoida enne ohu tegelikku tulekut. See on väeese, mis aitab eemale hoida ebaõnne ja kahjulikke kogemusi. Aidates probleeme vältida ja neid lahendada. Aidates ka ise järeldusele jõuda, milline samm oleks õige ja milline vale. See suurendab analüüsivõimet ja oskust näha erinevate sammude tulemusi ette.


- Turmaliinsuletistega Kvarts aitab puhastada Auras olevaid blokaade, mis ei lase ohtu tajuda ja Oonüks suurendab ohutaju. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab ebaõnne koos Oonüksiga eemale hoida. Nende kahe kristalli vägi suunab selle väeeseme kandja ohust eemale. Messing lisab lisaväärtust ja analüüsivõimet.


- Messing on antiseptilise toimega ja seda sellepärast, et selle koostisosas on vaske. Messingul on oskus tervendada ja seda ka mitte ainult emotsionaalses mõttes, vaid ka füüsilises mõttes. Messingu antiseptilist toimet on kasutatud enda tervendamiseks juba sajandeid.


Messingu energeetilisteks oskusteks on näiteks halva energia Aurakehast eemale suunamine. Messing aitab vabastada kinni jäänud energiaid ja eriliselt kasulik on messingut kanda just meestele. Seda sellepärast, kuna see kannab endaga kaasas väge ja jõudu, mida on meesenergia võimendamise jaoks vaja. Iga mees peaks enda Auras eksisteerivat meesenergiat võimendama, et tema jõud ja vägi säiliksid.


Messingul on oskus keha suunata iseennast tervendama ja see on vägagi universaalse toimega metall, mida on hea erinevate kristallidega koos kanda. Seda sellepärast, et messingul on oskus kristallide väge võimendada ja neid õigetesse energiakanalitesse edasi saata.


Öösiti hoia seda väeeset Kõrberoosi või Aragoniit geoodi peal. Need kaks geoodi suudavad taastada, värskendada ja võimendada nende kristallide väge. Kristalle tuleb taastada, kuna neid kandes me kulutame nende väge. Seda käeketti oleks hea kord kuus Palo Santoga või Sandlipuuga puhastada.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, käekett, OHU ENNETAJA, ohu ennetaja, la tene, la tene ohu ennetaja, messing, turmaliinsuletistega kvarts, oonüks, mees, meestele

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja