TIIGRISILM ELEVANT

  • 35.00€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM ELEVANT
  • Saadavus: Laos


TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves kristallide riigis ja selle põhiliseks väeks on kaitsta inimest ning tuua talle materiaalset edu. Tiigrisilmale on omaseks pruunikas-kuldne toon, mille seest jooksevad läbi triibud. Tiigrisilm kuulub Jaspiste kristallide liigi alla ja Tiigrisilmal on omakorda veel erinevaid alamliike, milleks on Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm, Punane Tiigrisilm ja Tiigriraud. Tiigrisilma leidub peamiselt USA-s, Lõuna-AafrikasIndias, Lääne-Austraalias ja Brasiilias

Tiigrisilm sümboliseerib materiaalset jõukust, edu, head õnne ja küllust. See on üks vajaminevamaid kristalle sinu külluse energia tõstmiseks. tiigrisilma ja sellest valmistatud väeesemeid hoitakse Ida ja Kagu ilmakaares, et Tiigrisilm saaks sinu ellu materiaalset head õnne tuua.


ELEVANT sümboliseerib head õnne, küllust ja edu. Rohelise Aventuriini elevant aitab majja tööedu ja materiaalset ehk ka rahaõnne tuua. See on kasulik väeese neile, kes soovivad enda elujärku paremaks muuta. Elevant sümboliseerib ka kaitset millelegi, millele on hea õnn. Ehk, kui sa asetad elevandi kujuga kristalli teatud kristallide juurde, siis elevant hoiab ning kaitseb nende toodud õnne.


"Ida ja Kagu nurka ehk külluse nurka"


Tiigrisilma elevant on võimas materiaalse edu ja õnne väeese. Seda elevanti võib hoida nendes kahes ilmakaares, kui sa soovid enda ellu veelgi suuremat rahavoolu ning edu ligi kutsuda.


Ida ilmakaarde asetatakse Tiigrisilma elevant siis, kui soovitakse hetkel käimasolevatele projektidele ja töösse edu tuua. Ida sümboliseerib olevikku ja minevikku. Kui sa paned Tiigrisilma elevandi sellesse ilmakaarde, siis see aitab vabastada sinu või sinu perekonna koha peal eksisteerivat materiaalset ebaõnne.


Tiigrisilma elevant asetatakse kodu Kagu ilmakaarde, kui soovitakse häid võimalusi ja küllust läbi tuleviku enda ellu kutsuda. Sellisel juhul aitab Tiigrisilm parandada sinu materiaalset saatuseteed ja samas aidates sinu materiaalsetel soovidel-unistustel täituda.


Soovitan lisaks Tiigrisilma elevandile hoida nendes ilmakaartes erinevaid rahaõnne kristalle ja maagiaid. Need kõik võimendavad üksteist ja muudavad sinu külluse energia võimsamaks. Võid Tiigrisilma elevandi kokku panna Rohelise Aventuriini elevandiga, kui soovid veelgi suuremat rahalist õnne enda ellu ligi kutsuda.


Soovitan Tiigrisilma elevanti hoida rahakarbi peal, et raha majast minema ei jookseks ja et raha rohkem ligi saaks tulla.


Tiigrisilma elevant aitab sinu ellu tuua tööalast ja ärialast edu. Tiigrisilm ise on selle energiaga seotud ja elevandi sümboolika võimendab selle kristalli jõudu. Seda väeeset võib hoida ka kontoriruumis või töölaua peal.


"Kodu kaitsja"

Lisaks sellele, et Tiigrisilma elevant on väga hea materiaalse edu tooja, suudab see ka sinu kodu kaitsta. Tiigrisilm on üks maailmas enimtuntuid kaitsekristalle. Elevant sümboliseerib millegi kaitsmist, mis on juba loodud. Sellest kombinatsioonist saab see väeese väga heaks kodu kaitsjaks.

Hoia Tiigrisilmast valmistatud elevandi kujukest enda kodu välisukse läheduses. Seda sellepärast, et see saaks kaitsta sinu kodu ebaõnne eest. Lisaks sellele aitab see elevandi väeese kaitsta sinu perekonda laostumise ja laiali minemise eest.

Kodu kaitsmiseks võid sa Tiigrisilma elevanti hoida ka kodu keskpaigas, kus asub sinu kodu energiaväli. Kui sa asetad selle sinna, siis see kaitseb sinu kodu ja perekonna kohal oleva õnne ärakadumise eest. Sellise õnne, mis on universaalne. Kodu keskpaik kiirgab oma energiat kõikidesse ilmakaartesse ja kui sealt tuleb head energiat, siis on sul võimalik ka igas elu valdkonnas õnne leida.

"Lapsele kaitsmiseks ja enesekindluseks"

Tiigrisilma elevanti hoia lapse toas, et see saaks last enesekindlamaks, energilisemaks, tugevamaks ja vastupidavamaks muuta. Tiigrisilma elevant aitab lapsele kaitse peale panna.

Lapsed on väga avatud Auraga ja neid mõjutavad kristallid kiiremini, kui täiskasvanuid inimesi. Lapse toas olevad kristallid kiirgavad end lapse Aurasse, kui laps on oma toas. 

Tiigrisilma elevant õpetab lapsele, et enda eest peab seisma ja enda tõekspidamisi peab kaitsma, aidates lapsel enesekindlamaks muutuda.

Tiigrisilma elevanti ei pea eraldi puhastama ja laadima, kui sa teed kodus erinevaid puhastusrituaale. Kui sa neid ei tee, siis oleks hea, kui sa aeg-ajalt laseksid Palo Santol selle väeeseme kõrval põleda.

Tehniline
Mõõdud Elevandi pikkus 5 cm, laius 2 cm ja kõrgus 3 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM ELEVANT, Kristallid, kujud, kodu kaitse, lapsed, emotsionaalne tasakaal, kaitseingel, inglite kaitse, sõnumid inglitelt, uni, hea uni, kaitstud uni, unenäod, edel, perekonna armastus, omavaheline läbisaamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja