La Tene käekett EELMISTE ELUDE AVAJA

  • 16.80€

Toote detailid

  • Mudel: EELMISTE ELUDE AVAJA
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett EELMISTE ELUDE AVAJA on loodud kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sind avada sinu eelmiste elude poole. Selles väeesemes on Krüsokolla, mis suunab kõik teised kristallid sinu spirituaalse ja vaimse minaga tegelema. Krüsokolla avab visioone ja nägemusi. Siis olen sellesse väeesemesse hulganisti Rüoliidi kristalle pannud. Selleks on olemas oma kindel põhjust. Rüoliit avab tee eelmiste elude poole. Hematiiti lisasin selleks, et sulle ei tuleks esile valeinformatsiooni ja valenägemusi.


- Eelmiste elude avaja väeeseme olen ma loonud just sinu jaoks, kui sa tunned, et sa oled valmis silmitsi seisma enda minevikuga. Kui ma räägin minevikust, siis sellisest minevikust, mis ei ole sinu selle füüsilise kehaga seotud. Ehk sinu eelmiste eludega!


- Krüsokolla avab visioonide nägemise ja suunab Rüoliidi kristalli sisse veelgi suuremat jõudu, et see saaks need nägemused viia sinu eelmiste elude juurde.


- Kanna seda väeeset pidevalt endaga kaasas, et läbi une sa suudaksid näha enda eelmisi elusid. Krüsokolla on unenägude kristall ja see avab Rüoliidi läbi une sulle vastama. Sa võiksid seda väeeset laadida enda voodi läheduses, et selle vägi oleks sinuga ühes ja samas toas.


- Rüoliit viib sinu meeled sellisesse seisu, kus sa hakkad konkreetseid nägemusi ja visioone nägema. Kuid enne magama jäämist küsi alati seda, et sa sooviksid midagi enda eelmiste elude kohta teada saada. Sellisel juhul sa ise aktiveerid veel omakorda enda meeled ja saad konkreetsemaid vastuseid.


- Lisaks selle käeehte kandmisele soovitan ma luua sul ka prohvetlike unenägude maagia, mille leiad
SIIT. See maagia lisab lisaväärtusi sinu unenägude maailma ja annab sulle suurema võimaluse näha enda eelmiste eludega seotud visioone.


Lae seda väeeset Tselestiit geoodil. Tselestiit on Inglite ja visioonide kristall. Sellega antakse just sellistele väeesemetele jõudu juurde. Puhasta aeg-ajalt Palo Santo suitsuga!

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, EELMISTE ELUDE AVAJA, tooted, eelmiste elude avaja, eelmised elud, eelmine elu, rüoliit, krüsokolla, hematiit, minevik, nägemused, unenäod, visioonid

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja