MUST OBSIDIAAN

  • 79.00€

Toote detailid

  • Mudel: MUST OBSIDIAAN obelisk
  • Saadavus: Laos


MUST OBSIDIAAN on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall hakkab igaühe Auras ülimalt võimsa kiirusega tööle. Musta Obsidiaani soovitan ma kanda neil, keda see enda poole tõmbab ja keda see lummab. Kui see sind lummab, siis see on märk Musta Obsidiaani poolt, et ta soovib sind aidata. Must Obsidiaan tekib Laava ülikiirest kivistumisest ja seda kristalli leidub üle maailma paljudes erinevates vulkaanilistes piirkondades.

OBELISK

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teiselpool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes Obeliske kasutati energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

MUSTA OBSIDIAANI OBELISKI KASUTAMINE

- Must Obsidiaan on üks parimaid kristalle, mis aitab negatiivse energiaga võidelda. Musta Obsidiaani kristallist valmistatud obelisk on eriti võimas negatiivse energiaga võitleja. Juba sellepärast, et obelisk annab kristallile enda unikaalse väe juurde.

- Aseta Musta Obsidiaani obelisk enda kodu välisukse lähedusse (võib ka tööjuures, ettevõtte ruumides, poodides jne. kasutada). Seda selleks, et see saaks koju sisenevat halba energiat eemale tõrjuda. Kui ukse avad, siis saabuvad energiad sinu eluruumidesse. Obelisk blokeerib halba, et sinu kodu energia rikutud ei saaks.

- Obelisk sobib väga hästi ka aknalaual hoidmiseks, eriti magamistoa aknalaudadel. See aitab blokeerida luupainajate ja deemonite koju sisenemise eest. Sobilik lastetuppa, kui lapsel on halvad unenäod. Halbade unenägude taga võib olla deemon. 

- Kui sul on loodud kodu kaitse kristallide komplekt, siis aseta Musta Obsidiaani obelisk nende kristallide keskele. Seda elleks, et obelisk saaks kristallide väge edasi kanda täpselt õigesse kohta.

- Aseta Musta Obsidiaani obelisk enda lähedusse, kui sa tegeled ennustamisega. See obelisk blokeerib valenägemusi ja on kasulik selleks, et ennustamise tulemus oleks õige.

- Musta Obsidiaani obelisk on väga läikiv, mis annab sellele väeesemele lisaväärtust juurde. Läikiv pind aitab kergemini energiaid filtreerida.

- Obelisk suunab selle energia edasi, mille läheduses see asub. Seega see, kuhu sa Musta Obsidiaani obeliski asetad, sealse piirkonna energiat see kannab edasi. Kui sa asetad selle Mäekristall geoodide lähedusse, siis see saadab nende kristallide väge edasi jne.

- Musta Obsidiaani obelisk vaigistab selle läheduses eksisteerivat halba energiat. Seda on hea hoida depressioonis ja stressis inimese voodi kõrval. Selleks, et see saaks tervendada Auras eksisteerivat halba energiat.

Obeliske puhastatakse aeg-ajalt viirukite suitsuga ja hoitakse päikese valguse käes õigete Kuu faaside ajal. Õige aeg on need välja viia Täiskuu-, Noore Kuu- või Kuu esimese veerandi loomise ajal.
Tehniline
Mõõdud Obeliski kõrgus on ca 12 cm ja laius 2,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: MUST OBSIDIAAN, Kristallid, obelisk, torn, väeese, energia edasi kandmine, energia filtreerimine, deemon, kodu kaitsmine, halvad unenäod, ennustamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja