La Tene käekett KAITSEINGLI JUHATUS

  • 17.70€

Toote detailid

  • Mudel: KAITSEINGLI JUHATUS
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene käekett KAITSEINGLI JUHATUS on väeese, mis on kokku pandud neljast erinevast kristallist. Selles väeesemes on kristallid, mis soosivad Inglitega suhtlemist ja veel eriti just inimese enda kaitseingliga. Selles on võimsa spirituaalse väega Küaniit, mis avab tee kontaktini. Preniit, mis avab tee märkide lugemiseni. Hematiit, mis kaitseb valeinformatsiooni kinni püüdmise eest ja Dumortjeriit, mis kutsub hingesid ligi.


- Selle väeeseme olen ma loonud sinu jaoks, kui sa tunned, et sa sooviksid enda isikliku kaitseingliga veelgi suuremat ja võimsamat sidet luua. Et sa suudaksid ühel päeval teda näha, kuulda ja mõista.


- Need kristallid, mis on selles väeesemes, aitavad sinu Aurat ette valmistada selleks, et sinu kaitseingel suudaks sulle sõnumeid edasi anda.


- Kaitseingli juhatus on see, mis on igal inimesel vaja. Isegi, kui ta sind juhatab, sul peab olema oskus tema juhatusi märgata. Need neli kristalli selles väeesemes teevad tugevat koostööd selle nimel, et sa õpiksid enda kaitsinglit märkama.


- Kaitseingel on see, kellega me siia ilma koos sünnime ja tema on see, kes mängib meie juhatamise juures kõige suuremat rolli. Ta annab sulle läbi sinu enda mõtete juhatust. Sa pead ära õppima selle, milline juhatus on sinu kaitseingli poolt saadetud. Seda aitavadki sul saavutada need neli kristalli.


- Lisaks soovitan sul kanda veel erinevaid Inglite kristalle, et see kontakt tuleks kiiremini ja sa saaksid soovitud tulemuseni kergemini jõuda.


Öösiti hoia seda väeeset Tselestiit geoodi peal. Tselestiit on Inglite kristall, mis aitab Inglitele suunatud väeesmeid laadida ja aktiveerida. Puhasta aeg-ajalt Palo Santo suitsuga. Palo Santo aitab kristalle puhastada, et need sinuga pikalt suudaksid koostööd teha.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: Tene, käekett, KAITSEINGLI JUHATUS, tooted, kaitseingel, küaniit, preniit, hematiit, dumortjeriit, inglid, kontakt inglitega

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja