La Tene käekett meestele SUITSUMEES

  • 19.90€

Toote detailid

  • Mudel: SUITSUMEES
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene meeste käekett SUITSUMEES on spetsiaalselt valmistatud meeste jaoks. Suitsumees on loodud suitsetamisest ja tubaka sõltuvusest loobumiseks. Selles väeesemes on Suitskvarts, mis aitab suitsetamisest loobuda ja Laava, mis aitab piisavalt tugev olla, et sellest sõltuvusest vabaks saada.


- Suitskvarts on üks tugemavaid kristalle, kui sa soovid leida kristalli, mis aitaks sul suitsetamise maha jätta. Suitskvarts aitab ilma selleta elada ja sellest kahjulikust harjumusest vabaks saada. suitskvarts asendab emotsionaalses kehas selle energia, mis hingel puudu jääb ja mida suitsuga asendatakse.


- Laava aitab piisavalt tugev olla, et suitsetamisest saaks loobuda. See aitab olla tugev ja muutuda tervislikumaks. Laava annab Suitskvartsile lisajõudu, et see suudaks Auras tööd teha.


- Lisaks soovitan kanda Dalmaatsia Jaspise kristalli, mis samuti aitab kaasa tubakast loobumisele.


Lae seda väeeset Ahhaat geoodil ja puhasta seda väeeset vähemalt ühel korra kuus Salvei suitsuga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, käekett, SUITSUMEES, suitsetamine, suits, suitskvarts, laava, meeste käekett, mehed, la tene meeste, la tene suitsumees

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja