TURMALIINSULETISTEGA KVARTS

  • 76.60€

Toote detailid

  • Mudel: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS ripats (hõbe 925)
  • Saadavus: Laos


Ainueksemplar!


TURMALIINSULETISTEGA KVARTS on kombinatsioon Turmaliinist ja Kvartsist ning seega omab mõlema omadusi, mis teeb sellest kristallist ka ülivõimsa Aura puhastaja ja kaitsja. See kristall on ka üks minu vaieldamatuid lemmikuid, kuna see aitab ennekõike iseenda elu üle kontrolli saavutada, eemaldada ebavajalikud mõtted ja ülemuretsemise, mis on ka inimeste üheks suurimaks probleemiks. Ja peale selle aitab Kvarts Turmaliini mõjudel jõuda kiiremini Aurasse ning üleüldse selle kristalli energia on võimsam ja kiirematoimelisem. Siis soovitangi paljudele Turmaliinsuletistega Kvartsi iseenda negatiivsetest külgedest lahti saamiseks ja seejärel lasta selle kristalli suurepärastel toimetel sinu Aurasse saabuda. Kuna alati tuleb enda Aura eelkõige puhastada, et kõik hea saaks sinuni jõuda, eemaldades kõik takistused, mis takistavad sinu õnnelikku elu.


TURMALIINSULETISTEGA KVARTSI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Kui tavaliselt ma soovitan kanda Mäekristalli selleks, et Aurat puhastada ja lisajõudu anda sellele, et Aurast läheks välja see, mis sinna ei kuulu, siis võib selleks kasutada ka Turmaliisuletistega Kvartsi.

- Vabastab Aurast kurbuse, depressiivsuse, ärevuse tunde, segadustunde, kinnisideelised mõtted, kriitika peale liigselt mõtlemise, teistest inimestest sõltuvuse ja teiste meele järgi käitumise vajaduse. Kui võtta need energiad Turmaliinsuletistega Kvartsilt endasse, siis kõik hea, unistused ja positiivsus on võimalik saavutada.

- Turmaliisuletistega Kvarts vabastab Aurast ärasõnumise, kui sa ei ole seda ära teeninud. Need ärasõnumised, mida inimene on enda käitumisega ära teeninud, need jõuavad nii ehk naa Aurasse, kuna Inglid ei kaitse õppetundide eest, mille me ise endale kohale oleme kutsunud - see kehtib kõigiga.

- Vabastab Aurast energia blokaade ja aitab Aura keha kinni panna, et kõik hea, eelkõige tervis säiliks.

- Aitab tuua selgust olukordadesse, kus sa ei suuda enda intuitsiooni ehk sisetunnet kuulata. Turmaliisuletistega Kvarts vabastab pettekujutlemad ja aitab tuua selgust.

RAVITSEMISE EESMÄRGIL Kanna Turmaliinsuletistega Kvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
 
- Närvihaigused, skisofreenia, ärevus, depressioon, üliemotsionaalsus, luupainajad.

KROONTŠAKRA Turmaliinsuletistega Kvarts tervendab Kroontšakrat, aidates vabastada hingest stressi, tugevat depressiooni, ärevushäireid, ettekujutlusi, liigset fantaasiat, mis on kahjulik. Turmaliinsuletistega Kvarts aitab närvihaigusi tervendada.
 
SODIAAK Tähemärgilt toob tasakaalustavat energiat kõige enam KAALUDELE ja SKORPIONITELE.

Numeroloogia poolest aitab Turmaliinsuletistega Kvarts elutee number 5 kandjat võimekamaks muuta. See on kristall, mis kaitseb ja puhastab tema Auravälja.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

Selle talismani Turmaliinsuletistega Kvarts on pärit Sri Lankalt.


Tehniline
Mõõdud ca 1,7*0,8 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TURMALIINSULETISTEGA KVARTS, Ehted, ripats, hõbe, kroontšakra, ärevushäired, kaalud, skorpion, energia puhastamine, aura, aura puhastamine, aura kaitsmine, ära sõnumine, närvilisus, luupainajad, elutee number 5

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja