ŠUNGIIT

  • 57.70€

Toote detailid

  • Mudel: ŠUNGIIT massaaži sau
  • Saadavus: Laos


Kristallidest valmistatakse massaaži sauasid, et nendega tervendusteraapiaid iseendale, enda lähedastele ja ka klienditele pakkuda. Kristallide ühendamine massaažiga on väga hea viis energiate muutmiseks ja inimese eeterkeha tervendamiseks. Erinevatel kristallsauadel on oma eriline vägi ja nende kasutamine annab inimesele erinevat tervendust.

Massaaži sauade puhul on oluline see, et neid õieti puhastatakse, laetakse ja ka hoiustatakse. Annan enda poolt kaasa õpetuse, kuidas nendega ümber käia nii, et need töötaksid sinu käes senikaua, kuni kristall vastu peab ja et energia sealt seest kiiresti ära ei kaoks.
Oluline on ka see, et neid puhastatakse vähemalt iga kuu korralikult ja peale igat protseduuri väiksema rituaaliga. Eriti sellisel juhul, kui selle sama kristallsauaga tervendatakse võõraid inimesi ja kasutatakse massaaži salongis või teraapia kabinetis.

IGAKUINE PUHASTUS

Igakuist puhastamist võid endal organiseerida ühel konkreetsel päeval, kus sa puhastad kõik enda massaažisauad ja tervenduskristallid ära. Nendeks päevadeks on kõige sobilikum kas siis Täiskuu loomine, noore kuu loomine või Kuu esimese veerandi loomise päev. Sellel päeval puhastad need vee all, lased Salvei suitsuga need üle, hoiad valge küünla kõrval ja jätad ööseks Mäeristall, Tsitriin ning Ametüst geoodi kõrvale aknalauale laadima. Niiviisi käsitle neid iga Kuu ühel konkreetsel päeval, mille sa siis ise neist välja valid.

PUHASTUS PEALE KASUTAMIST

Peale igat massaaži hoia kristallsaua meresoola peal, kus on asetatud ka väike tükk Mäekristall geoodi. Seega soovitan luua selline alus, mis on täidetud meresoolaga ning selle keskele on asetatud geood. Seal peal võid kõiki enda sauasid puhastada teise inimese energeetikast vahetult peale tervendusteraapiat. Hoia seda saua seal peal vähemalt tund aega või ööpäev. Meresoola vaheta vähemalt korra nädalas.

ŠUNGIIDI
TERVENDAV VÄGI LÄBI MASSAAŽI

Šungiidi massaaži sau on üks vajalikumaid massaažisauasi, mis võiks massööril ja tervendajal olla. Seda sellepärast, kuna Šungiit on universaalne haiguste tervendaja.


Šungiit on väga unikaalse energiaga kristall, mida peetakse kõikide teiste kristallidega võrreldes üheks tugevamaks tervendajaks. Šungiiti ennekõike kasutatakse raskete haiguste kehast välja saatmiseks ja keha tugevamaks muutmiseks. Šungiit tekkis pea 2 miljardit aastat tagasi ja aegade jooksul on selle emotsionaalne väärtus vaid kasvanud.

Mina soovitan Šungiidi massaaži saua igale ühele, kes tegeleb kristalliteraapiaga ja ka neile, kelle kehas eksisteerib haigus, millest on väga raske lahti saada. Šungiit tervendab univeraalselt kõiki haiguskoldeid. Seda kasutatakse vähi, kasvajate ja teiste raskekujuliste haiguste alternatiivseks tervendamiseks. See aga ei tähenda seda, et seda kristalli ei tohiks kergemate terviserikete puhul kasutada. Vastupidi, selle kasutamine toob inimese hingele vaid head.

- Šungiidiga tee massaaži täpselt selle koha peale, kus haiguskolle asub.

- Šungiidi ülekeha massaaž on kasulik selleks, et teha ennetusteraapiat kehale, et keha ei haigestuks. See on universaalne tervendusmassaaž, mis aitab blokeerida haiguste kasvu ja teket.

- Aitab lahti saada vihatundest, liigsest ärrituvusest, depressioonist, tasakaalu puudumisest, stressist, sügavast masendusest, luupainajate nägemisest, alkoholismist ja teistest erinevatest keha lõhkuvatest sõltuvustest.

- Šungiidi massaaž on väga kasulik inimesele, kellel ei ole enam eluisu. Peale selle kristalli massaaži peaks inimene end poole kergemini tundma ja muremõtted peaksid peast kadunud olema.

- Šungiidi massaaž sobib kokku teiste keha tervendajate kristallidega, seega sellega võib haiguskolde juures massaaži teha enne konkreetse haiguse vastase kristalli kasutamist.

JUURTŠAKRA

Šungiit
on Juurtšakra üks tugevamaid tervendaja kristalle. See on kristall, mis aitab väga raskeid haiguseid reproduktsiooni organitest välja tervendada. Aitab tervendada viljatusega seotud probleeme ja karmaatilisi Juurtšakra haiguseid.

Kasuta Šungiidi massaaži saua Juurtšakra tervendamiseks nii, et tee sellega alaselja ja tuhara peale massaaži. Sellisel juhul jõuab Šungiidi vägi just õigesse energiakanalisse. Esimene Tšakra ehk Juurtšakra asub just selle koha peal. Lisaks võib teha sellega ka jalgadele massaaži, et Juurtšakrat tervendada.

Ajal, kui massaaži saua ei kasutata ega ka laeta, hoia seda spetsiaalse koha peal, kas karbi sees või mõne riide sees, et energeetika ära ei kaoks. Teine võimalus, mida ma ise armastan, on see, et hoia seda kristallsauadele mõeldud alusel, kuhu oled lisanud Mäekristalli puru ehk chipse, mis hoiab samuti väeeseme energiat.

Tehniline
Mõõdud Saua pikkus on ca 10 cm ja läbimõõt 1,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ŠUNGIIT, Kristallid, massaaži sau, massaaž, šungiit massaaži sau, teraapia, tervendus, juurtšakra, sau, šungiit, vähk, kasvaja

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja