SANDLIPUU, KANEEL JA KAMPER

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU, KANEEL JA KAMPER viiruk (30 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


"Armumaagia, kontakt hingedega ja intuitsiooni võimendamine"

Kolme erineva võimsa taime väega viiruk, millel on väga kasulikke omadusi. Viiruk on naturaalne ja väga kasulik nii hingele, kui ka kehale. Antud viiruk on Jaapanis valmistatud ja need on käsitöö viirukid.

Sandlipuu essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks, kui soovid armastuse rituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need õigesse kohta ka jõuaksid. Peale selle on Sandlipuul armastuse maagias suur roll.

Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuu viirukit põletada. Antud viirukis annab Sandlipuu sellele viirukile ühe väga hea omaduse, milleks on närvide rahustamine.


Kaneel on teada tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuse rituaalides ja maagiates. Kaneeli viiruki põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuse energiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluse energia tõstja. Taim, mille viirukit kasutatakse külluse- ja rahamaagiates. Kaneelile on omapärane oskus ja iseloom kõike end ümbritsevat positiivsemaks muuta. Positiivsus on ka number üks valem külluse kanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemisele. Aidates tajuda nähtamatut ning muuta inimese hinge hingedele vastuvõtlikumaks.

Kamper on looduslik produkt, mida saadakse Kampripuust. Kampripuu ise kuulub Kaneeli taime alla, see on üks Kaneeli sortidest. Sellel on ääretult tugev aroom ja seda kasutatakse viirukite loomisel. Kamper enda spirituaalsete omaduste poolest on üks enim kasutatavaid taimi, mida kasutatakse Voo-doo rituaalidest. Lisaks sellele ka väga paljudes erinevates nõiduslikes rituaalides. Kamper toob esile energiaid, mis aitavad sul tajuda ja kuulda nähtamatut. Väga hea taim spirituaalseteks protseduurideks ja mediteerimisteks. Kampril on oskus intuitsiooni tõsta ja sind hingede suhtlemisega ühendada. Aidates sul kontakti saada Inglite ja surnute maailmaga.

NENDE KOLME TAIME ÜHINE VÄGI:

- Selles viirukis on esindatud kolm erinevat taime, mis avavad sinu meeled kõrgema energia tunnetamisele. Aidates sul ennekõike enda mõtetes selgusele jõuda, enda mõtteid hingedele ja Inglitele saata.

- Kui sa seda viirukit enda läheduses põletad, siis sa avad Inglite jaoks vajalikke portaale, mille kaudu nemad suudavad sinuga kontakteeruda ja vastupidi sul nendega.

- Põleta seda viirukit vahetult enne magama minekut, et avada unenägude nägemist ja läbi unenägude hingedega kontakteerumise.

- Kasulik põletada siis, kui kosmilised energiad on avanud Inglite portaalid. See, millal need on avatud, sellest kirjutan ma iganädalases kosmilises ennustuses. Artiklid sellel teemal ilmuvad alati pühapäeviti.

- See on armumaagia viiruk, mida kasutatakse ennekõike armastuse rituaalide/maagiate ellu viimisel. Kui sa soovid, siis sa võid seda põletada armastuse kristallide keskel, et neid aktiveerida ja neid võimendada. Lisaks sellele aitab see viiruk ka armastuse kristalle puhastada.

- Viiruk on väga kasulik siis, kui sa tunned, et soovid enda sees kirge tõsta ja enda Südametšakra hingesugulase jaoks avada.

- Kui sa oled negatiivsele kalduv, siis Sandlipuu ja Kaneel on kindlasti need taimed, mille viirukeid sa enda ellu võiksid alati tuua. Need kaks taime muudavad ka selle viiruki segu meeli tervendavaks.

Kasuta seda viirukit selles rituaalis/maagias, kus on selle viiruki vajadus ära märgitud!


VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viiruki aluse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga sulle edasi, kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt, kui ka füüsiliselt.

Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SANDLIPUU, KANEEL, KAMPER, Väeesemed, viiruk, armumaagia, armastus, maagia, rituaal, kodu puhastus, armastuse kristallid, unenäod, hinged, ingli

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja