SANDLIPUU, PATŠULI JA NELK

  • 12.90€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU, PATŠULI JA NELK viiruk (35 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


"Külluse nurga aktiveerija/puhastaja, hea õnne ligi kutsuja & puhastaja viiruk"

Kolme erineva võimsa taime väega viiruk, millel on väga kasulikke omadusi. Viiruk on naturaalne ja väga kasulik nii hingele kui ka kehale. Antud viiruk on Jaapanis valmistatud ja need on käsitööviirukid.

Sandlipuud
essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks kui soovid armastuse rituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need õigesse kohta ka jõuaksid. Peale selle on Sandlipuul armastuse maagias suur roll.

Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuu viirukit põletada. Antud viirukis annab Sandlipuu sellele ühe väga hea omaduse, milleks on närvide rahustamine.

Nelk on tuntud enda kaitsvate omaduste poolest. Nelgil on oskus eemaldada kahjulikku energiat, mis ei lase sul ihaldatud soovide täitumisteni ja unistusteni jõuda. Nelki kasutatakse halva ja segava energia eemaldamisel. Lisaks sellele aitab see ära puhastada kellegi teise peale loetud kahjulikke ja needuslikke sõnumeid. Nelki kasutatakse Aura puhastuses, maagiates, rituaalides ja sellega puhastatakse ka kristalle. Nelgi taime suits laseb vabaks kõik selle, mis ei lase sul enda jaoks soodsat energiat luua. See on väga kasulik viiruki taim. Lisaks kõigele sellele aitab Nelgi suits vabaks lasta ka klatšijuttu, halba mainet ja see tõrjub eemale halbu inimesi. Nelgi taime põletamine on kasulik ka ajal, mil tegeletakse ennustamistega.

Patšuli on üks väga kasulike omadustega taimi, mille koostis on väga vajalik erinevates maagiates ja rituaalides. Patšuli ise kuulub mündiliste perekonda ja selle kuivatatud lehtedes olev õli on ülimalt tervendav. Patšuli peamiseks spirituaalseks energiaks on oskus küllust ja materiaalset energiat ligi tõmmata selle positiivses võtmes. Patšuli on üks peamisi koostisosasid erinevates raha- ja materiaalset õnne toovates maagiates. Iseenesest ei ole see Patšuli ainuke trump, millega see võiks teiste taimede seast välja paista. Lisaks kõigele sellele suudab Patšuli harmooniasse viia sinu emotsionaalse ja füüsilise keha. Andes sulle lõõgastust nii vaimsel, kui ka füüsilisel tasandil.

NENDE KOLME TAIME ÜHINE VÄGI:

- Nende kolme taime ühine vägi loob küllust, puhastab külluse kanaleid ja aktiveerib rahavoolu liikumist. See on väga kasulik viiruk külluse kristallide puhastamiseks ja aktiveerimiseks.

- Põleta seda viirukit enda lähedal, kui sa soovid enda Auras rahavoolu aktiveerida või koduses keskkonnas olevaid kristalle külluse ligi kutsumiseks aktiveerida.

- See viiruki aseta enda koju põlema, kui sa soovid enda ellu head õnne ligi kutsuda. Nelgi vägi eemaldab ebaõnne energia, Patšuli toob õnne ja Sandlipuu suurendab õnne kanali suurust.

- Põleta seda viirukit sellisel perioodil, kus sa tunned, et sul on vaja positiivsust enda hinge tuua. See on viiruk, mis vabastab sinu meeltest stressi ja aitab sul õnnetunnet enda sisse luua. Väga kasulik viiruk mediteerimiseks.

- Sobib põletada siis, kui tegeletakse erinevate külluse rituaalide ja maagiatega.

Kasuta seda viirukit selles rituaalid/maagias, kus on selle viiruki vajadus ära märgitud!

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viiruki alust. Enamus viiruki alused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viiruki aluse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väga sulle edasi, kui ka keskkonnale, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt, kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda. 

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SANDLIPUU, PATŠULI, NELK, Väeesemed, viiruk, kaitse, kodu puhastamine, küllus, rahavool, õnne koju kutsumine, kristallide puhastamine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja