SANDLIPUU, NELK JA KANEEL

  • 5.90€

Toote detailid

  • Mudel: SANDLIPUU, NELK JA KANEEL viiruk (40 tk pakis)
  • Saadavus: Laos


"Ebaõnne eemaldaja & puhastaja viiruk"

Kolme erineva võimsa taime väega viiruk, millel on väga kasulikke omadusi. Viiruk on naturaalne ja väga kasulik nii hingele kui ka kehale. Antud viiruk on Jaapanis valmistatud ja need on käsitöö viirukid.

Sandlipuu essentse kasutatakse erinevate rituaalide läbiviimiseks, kuna sellel on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused. Sandlipuu aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud. Näiteks, kui soovid armastuse rituaale teha, siis see aitab sinu mõtted teele saata nii, et need õigesse kohta ka jõuaksid. Peale selle on Sandlipuul armastuse maagias suur roll.

Sandlipuu on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga närviliseks ja rahutustunne on sinu sisse tekkinud, siis kindlasti leia aega selleks, et Sandlipuu viirukit põletada. Antud viirukis annab Sandlipuu sellele ühe väga hea omaduse, milleks on närvide rahustamine.

Nelk on tuntud enda kaitsvate omaduste poolest. Nelgil on oskus eemaldada kahjulikku energiat, mis ei lase sul ihaldatud soovide täitumisteni ja unistusteni jõuda. Nelki kasutatakse halva ja segava energia eemaldamisel. Lisaks sellele aitab see ära puhastada kellegi teise peale loetud kahjulikke ja needuslikke sõnumeid. Nelki kasutatakse Aura puhastuses, maagiates, rituaalides ja sellega puhastatakse ka kristalle. Nelgi taime suits laseb vabaks kõik selle, mis ei lase sul enda jaoks soodsat energiat luua. See on väga kasulik viiruki taim. Lisaks kõigele sellele aitab Nelgi suits vabaks lasta ka klatšijuttu, halba mainet ja see tõrjub eemale halbu inimesi. Nelgi taime põletamine on kasulik ka ajal, mil tegeletakse ennustamistega.

Kaneel on teada-tuntud oma armastavate energiate poolest. Väetaim, mida kasutatakse erinevates armastuse rituaalides ja maagiates. Kaneeli viiruki põletamine tekitab sinus endas väga mõnusa tunde. Tunde, mis suurendab armastuse energiat ja soovi seda jagada. Lisaks Kaneeli armastusega seotud toimetele on see ülihea külluse energia tõstja. Taim, mille viirukit kasutatakse külluse- ja rahamaagiates. Kaneelile on omapärane oskus ja iseloom kõike end ümbritsevat positiivsemaks muuta. Positiivsus on ka number üks valm külluse kanalite avamiseks. Lisaks kõigele sellele on Kaneel kasulik ka kõrgema tajumise avanemisele. Aidates tajuda nähtamatut ning muuta inimese hinge hingedele vastuvõtlikumaks.

NENDE KOLME TAIME ÜHINE VÄGI:

- Nende kolme taime ühinemine loob sellest viirukist väga kasuliku ebaõnne vabastaja. Sellel viirukil on oskus vabastada erineval tasandil ebaõnne. Seda põletatakse enda lähedal, kui soovitakse enda Aurat puhastada. See on universaalne puhastaja, mis suudab nii suhte kohal eksisteerivat ebaõnne ära võtta kui ka materiaalses mõttes asju paremaks muuta.

- Väga kasulik kristallide ja kodu tervendaja viiruk. Põleta seda lihtsalt enda majapidamises, et kodu energiat taastada ja tervendada. Hoia suitsevat viirukit kristallide lähedal, et kristallid saaksid ära puhastatud. See on universaalne tervendaja ja puhastaja, seega võid seda ükskõik milliste kristallide juures kasutada.

- Lisaks universaalsetele omadustele on Sandlipuu ja Kaneel seotud armastusega. Nelk on seotud halva õnne eemaldamisega. Seda viirukit põletades saad sa enda pealt maha võtta sõnad, mis keegi on sinu peale pannud. Sellised sõnad, mis toovad sinu suhtesse või armuellu ebaõnne. Kui sa tunned, et keegi on sind ära sõnunud, siis kindlasti põleta aeg-ajalt seda viirukit enda läheduses.

- Kui sa tunned ennast kehvasti, melanhoolselt ja sul ei ole väga tuju mitte millegi tegemise jaoks, siis põleta seda viirukit. Selles viirukis olevate taimede ühine vägi aitab sind inspireerida, sinu tuju tõsta ja sind motiveerida. Põleta ka siis, kui sul on emotsionaalselt väga raske olla, see on stressi ja depressiooni ravivate omadustega.

Kasuta seda viirukit selles rituaalis/maagias, kus on selle viiruki vajadus ära märgitud!

VIIRUKI KASUTAMINE JA SELLE VAJADUS:


Viirukit põletatakse, mis tähendab seda, et viiruki jaoks on sul vaja spetsiaalset viirukialust. Enamus viirukialused tehakse puidust, metallist ja keraamikast. Viiruki põletamise jaoks kasuta kindlasti sellele ettemääratud alust. Seda selleks, et viiruki põletamine oleks võimalikult ohutu.


Viiruki tööle aktiveerimiseks aseta selle ots tikust saadud tule leegi sisse. Lase viirukil leek üles võtta ja seejärel raputa see kustu. Seejärel hakkab viiruk suitsema ja oma tööd tegema. Sellisel kujul jäta viiruk viiruki aluse peale suitsema täpselt sellele kohale või tuppa, kus sa seda soovid hoida.


Kindlasti ei tohiks olla põlevale viirukile juurdepääs väikesel lapsel. Viiruki suitsev osa on kuum ja see võib kogemata last kõrvetada.


Kui viiruk suitseb, siis selle viiruki koostisosades olevad taimed annavad enda väge nii sulle kui ka keskkonnale edasi, kus see viiruk parasjagu on. Selle käigus vabanevad viiruki sees olevad eeterlikud õlid, mis tervendavad sind nii vaimselt kui ka füüsiliselt.


Erinevad viirukid on valmistatud erinevatest taimedest ja nendel kõigil on oma eriline vägi.


Viirukite peamiseks kasutamise põhimõtteks on see, et need aitavad sul mediteerida, leevendada sinu ja keskkonna stressi, avada konkreetsemaid energiaid, puhastada keskkonda ning need aitavad rituaale/maagiaid ellu viia. Need on ühele spirituaalsele hingele väga kasulikud väeesemed, mis aitavad sul spirituaalsel teekonnal liikuda.       

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SANDLIPUU, NELK, KANEEL, Väeesemed, viiruk, kaitse, kodu puhastamine, ebaõnn, ära sõnumine, kristallide puhastamine, stress, motivatsioon, inspiratsioon

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja