KARNEOOL

-10%
  • 2.30€
  • 2.07€

Toote detailid

  • Mudel: KARNEOOL poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


KARNEOOL on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga kirju tekstuur. Karneooli võid leida täiesti erkpunasel kujul ilma ühegi mustrita kuni heleoranži toonini, mille seest jookseb läbi hulgaliselt valgeid jooni. Karneool on kirju kristall, millele on ka omased väiksed tumedad laigud ja täpid. Karneool iseenesest on üks Kaltsedoni liikidest ja see on ka põhjus, miks see poleeritud kujul nii kauni tekstuuriga on. Karneooli on võimalik üle maailma päris mitmest kohast kaevandada. Ühtedeks peamisteks kaevanduse piirkondandeks on Uruguai, Peruu, Tšehhi, India ja Brasiilia. Küll on aga Karneooli leiupaiku veelgi teistes riikides.


Karneool on üks peamistest kristallidest, mida inimene peaks kasutama ja kandma hakkama, kui ta kristallide maailma sukeldub. Seda sellepärast, et Karneool kannab väga palju energiat endaga kaasas, mis aitab peamistest energia blokaadidest vabaneda. Sellel on oskus süstida sinu hinge energiat, tänu millele sinu ellu saab hea õnn üleüldse pääsedagi. Seega Mäekristalli kõrval on see üks kasulikemaid esimesi kristalle.


Karneool on oma nime saanud ladina keelsest sõnast liha ja seda seetõttu, et tollel ajal, kui Karneool esmakordselt avastati, siis selle väljanägemine tekitas sellise emotsiooni selle leidjale. Sealt saigi siis Karneool oma nime. Ladinakeelne sõna, millest siis hiljem Karneool välja tuli on carne.


Karneooli kristall on alati mulle sümpaatne olnud, selle välimus on väga kaunis ja selle värvus on väga ilus. Karneool on uute alguste kristall, nii nagu seda on ka Mookaite. Karneool aitab sinu elu paremaks muuta ja sinu ellu tuua uusi häid võimalusi enda elu paremaks loomiseks. Karneool annab sulle elujõudu ehk vitaalsust, energiat ja motivatsiooni. Kristall, mis suunab sind tegutsema ja paremuse nimel tööd rabama. Kristall, mis annab sulle vajaliku energialaengu, et sa saaksid enda unistuste poole liikuma hakata.


Karneooli oranžikas värvus annab oskuse sinu Sakraaltšakrat tervendada ja sellepärast on hea sellest kristallist valmistatud ehteid kanda. Sakraaltšakra kohta soovitan ma lähemalt lugeda, et mõista, mis see on ja kuidas aru saada, kui see sul ei tööta. Sakraaltšakra artikli leiad SIIT. Karneool tervendab seda Tšakrat ja avab sinus ka elujõu.


Karneool on selline kristall, mis muudab inimese kirglikuks. Suurendades elukirge igas suunas, aidates olla kirglikum suhtealaliselt, tööalaselt, kui ka lihtsalt igapäeva argitoimetustes. Mida rohkem Karneooli on sinu kodus, seda energilisem sa oled.


Karneooli kanna kaasas reisimise ajal, et reisile head õnne tuua. Lisa see reisikaitse kristallide sekka, et see aitaks sul reisimist nautida ja ainult häid kogemusi reisilt kaasa tuua.


"Karneool toob elujõudu ja energiat"


Karneool on elujõuallikas. See on kristall, mida on hea enda koju tuua selleks, et tõsta nii iseenda, kui ka teiste pereliikmete energiat. Aseta Karneooli erinevatesse tubadesse, erinevate taimede peale ja lihtsalt laua peale. Seda selleks, et Karneool saaks kodu energiavälja tõsta. Karneool aitab lahti saada laiskusest ja halbadest tujudest.


"Too uude koju tükike Karneooli"


Karneooli on hea tuua täiesti uude koju, et anda enda uuele kodule head energiat. Karneool aitab uude koju eluenergiat tuua, mis kaitseb halva energia kinni jäämise eest. Seda kristalli on hea kinkida ka soolaleiva puhul, et edasi anda uut värskendavat algust enda jaoks kallile inimesele.


"Kristall lapsele loomingulisuse ja elurõõmu jaoks"


Karneool sobib väga hästi ka lapsele, kellel on puudu elujõust. Karneool suurendab elujõudu ja muudab lapse aktiivsemaks. Ideaalne kristall loomingulisuse suurendamiseks. Hoia Karneooli lapse voodi kõrval, kirjutuslaua peal või lase lapsel seda koolis endaga kaasas kanda. See on kristall, mis tõstab lapse rõõmsameelsust ning elujõudu. Eriti kasulik neile lastele, kellele meeldib joonistada ja laulda. Karneool aitab lapses loomingulisi andeid välja arendada.


"Kaisteb tulekahju eest"


Karneoolil on oskus sinu kodu kaitsta tulekahju eest või tulega seotud õnnetuste eest. Kui sa enda kodu hakkad ehitama, siis aseta iga kodu välisnurga sisse tükike Karneooli kristalli. Kui sa asetad need kodu välisnurkadesse, siis moodustad sa Karneoolidest enda kodu kohale kaitsevõrgustiku. See on kaitse tuleõnnetuste eest. Kui sul on kodu juba olemas, siis peida lihtsalt igasse kodu välisnurka tükike Karneooli kas tuppa sisse poole või õue maja seina lähedale.


Kindlasti tuleks sellist kaitsevõrgustikku luua siis, kui eelnevalt on selle krundi, maja või korteri peal tulekahju olnud. Seal, kus korra on põlenud, seal võib uuesti põleng toimuda. Tuli jäädvustab enda energia sinna ja seega võib selline asi uuesti korduda.


"Viljakus ja lapseootus"


Karneool on üks peamisi viljakuse kristallidest. Karneool tõstab viljakuse energiat. Seda on kasulik hoida voodi all või magamistoas olevate armastuse kristallide keskel. Võid ka kaks Karneooli voodi alla panna, ühe enda magamispoole alla ja teise kaaslase alla. Karneool suurendab viljakuse energiat ja aitab lapseootele jääda. Eriliselt kasulik oleks Karneooli hoida koos Kuukivi ja Punase Jaspisega. Need kaks kristalli on ka viljakuse kristallid.


Karneooli kanna enne lapseootele jäämist ja lapseootuse ajal. Karneool aitab last kaitsta terviserikete eest. Karneool suunab ema kehast lapseni elujõudu ja tervist.


Viljakuse tõstmiseks võib kokku viia Karneooli Buddha Jaadiga. Nende kahe kristalli kombineerimine ja magamistoas hoidmine aitab tõsta viljakust. Eriti siis, kui lapseootele jäämine on väga raskeks ja pikale veninud. Nende kahe kristalli vägi aitab emotsionaalsetest probleemidest lahti saada, mis takistab naisel rasestumist.


"Suhteõnne, armastuse ja viljakuse kristalli eliksiir"


Valmista endale kristalli eliksiiri Kuukivist, Unakiidist ja Karneoolist. Hoia neid kolme kristalli veekannu või veeklaasi sees vähemalt 20 minutit enne kristallivee joomist. Selle aja jooksul jõuavad need kristallid enda väe vee sisse laadida. Kui asetada erinevaid kristalle üheskoos vee sisse, siis vesi saab laetud konkreetsema energiaga ja nende kristallide seest tulevad välja nende kristallide ühised omadused.


Nendest kolmest kristallist valmistatud eliksiir suunab sinu hinge sisse suhteõnne, armastust ja vajadusel ka viljakust. Viljakuse energia aktiveerub vaid siis, kui sa tõepoolest soovid lapseootele jääda või kui eliksiiri joob mees, siis oma kaaslasega last saada. Kui mitte, siis see toob vaid suhteõnne ja armastust. Sinu meeled ise reedavad ära selle, mida sul kõige enam vaja on.


Seda eliksiiri tee siis, kui sa tunned, et sa soovid endale head õnne ligi kutsuda. Seda eliksiiri võib juua nii mitmeid päevi järjest, kuidas sa ise soovid seda juua. Eliksiir toob head enesetunnet, aitab lahendada sinu suhteteemalisi probleeme ja aitab sinu ellu armastust ligi kutsuda. Vajadusel suurendab ka lapseõnne.


"Karneool toob tööedu, küllust ja jõukust"Karneool on tööedu, ambitsioonikuse ja ambitsioonide ellu viimise kristall. Kristall, mis aitab sul saavutada just seda, mida sinu hing ihaldab. Eriti hästi töötab Karneool just tööalaste ja erialaste unistuste täitumiseks. Karneooli kanna või kasuta seda enda kodus, et selle energiat iseendasse saada. Eriliselt kasulik on Karneooli hoida enda kodu Lõunapoolses ilmakaares, kus asub elujõu allikas. Kui sa selle kristalli sinna paned, siis see toob sinu ellu samuti vastavat tulemust.


Karneooli kristalli hoia enda töölaua peal, et see sinu töösse head õnne saaks tuua. Karneooli kristalli on hea ka teistele inimestele kinkida, kui sa soovid nendele edu edasi anda.


Karneool on üks külluse kristallidest, mis oskab teised külluse kristallid omavahel tööle suunata ja teiste külluse kristallide väed omavahel ühise eesmärgi nimel ühendada. Aseta Karneooli rahakarbi, külluse karbi, rahakoti või Kagu-Ida ilmakaarde. Nendesse kohtadesse on hea Karneooli lisada, et enda ellu materiaalset jõukust ligi kutsuda.


Karneooli on vaja külluse karbi sisse selleks, et sealsed kristallid ja rahavoolu maagiad saaksid ilusti toimida. Karneoolil on oskus raha ligi meelitada ja eriti siis, kui see pannakse kokku sularahaga. Seega külluse karbi sees peaks olema alati ka sularaha.


RAVITSEMINE:


- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates taimedest ka rauda paremini omastada.


- Seksuaaltervis, viljakus, Sakraaltšakra, reproduktsiooni organite töö ja tervis. Karneooli kasutatakse absoluutselt kõikide tervisehädade puhul, mis on seotud nii naise kui ka mehe suguorganitega.


- Karneool aitab vitamiine kehal omastada, aidates alternatiivmeditsiinil ka kiiremini kehas reageerida ja enda häid tulemusi saavutada.


Karneool töötab ravitsemise eesmärgil paremini, kui sa kannad seda ehtena või kui sa valmistad sellest endale vee-eliksiiri. Hea on kasutada ka Karneooli massaaži kristalle, mille leiad SIIT.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: KARNEOOL, Kristallid, poleeritud, karneool poleeritud, energia, ambitsioonid, elujõud, vitaalsus, tööedu, küllus, rahakarp, tulekahju, uus kodu, vereringlus, lapseootele jäämine, viljakus, seksuaalsus

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja