SELENIIT

  • 18.80€

Toote detailid

  • Mudel: SELENIIT püramiid
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


PÜRAMIID on iidne sümbol, mis kannab endaga kaasas jõudu energiat ammutada ja seda ka edasi kanaldada. Püramiide hakati valmistama selleks, et taevast ehk kosmosest teiste planeetide, tähtede ja ka päikese-kuu energiat ligi tõmmata. Püramiididel on oskus kaugelt energiat tuua ja ka kaugele energiaid saata.

Kristallidest valmistatakse püramiide, et ka nende sees olevat väge kiiremini edasi kanda ja samas ka kristallile omast hea õnne külgetõmmet veelgi rohkem suurendada. Igal püramiidil on oma vägi ja eriline oskus.

Püramiide on hea kasutada kodu energeetika parandamiseks, kristalli komplektide võimendamiseks ja ka näiteks meditatsioonis on need kasulikud.


SELENIIDI PÜRAMIID


Seleniit on valget-beežikat tooni kristall, mis näeb väga kaunis välja. Seleniit on väga habras ja seda kasutatakse tavaliselt kodu Feng Shui energiate parandamiseks. Seleniidi peamiseks leiupiagaks on Mehhiko ja Maroko. Peale nende piirkondade leidub Seleniiti ka näiteks Prantsusmaal ja paljudes teistes riikides. Seleniit on enda nime saanud kreeka keelsest sõnast kuu. Seleniiti peetakse Kuu kristalliks, kuna sellel kristallil on väga sarnased omadused Kuuga.

"Halvad hinged kodust välja ja head hinged asemele"

Seleniit on halbade hingede vastane kristall, mis aitab neil majast lahkuda. Halvad hinged ei salli Seleniidi lähedust ja see toimib kui "peletaja". Selleks on Seleniidi kõige õigem koht aknalaudade peal, kaitstes kodu "sissetungijate" eest. Kui tunned, et "keegi" liigub ringi ja muudab sinu enesetunnet halvemaks, siis põleta Seleniidi sees valget küünalt.

Seleniidi püramiid suunab enda tipu kaudu tervendavat energiat sinu koju, mis likvideerib sellise energiavälja, mille kaudu halvad hinged saavad sinu koju tee endale leida. Seleniit tervendab sinu kodu energiavälja ja avab portaale, mille kaudu head, sind abistavad ning sind kaitsvad hinged saaksid tee sinuni leida.

Aseta Seleniidi püramiid näiteks enda kodus oleva peegli ette, et see töötaks portaalide lukustajana ja avajana. Kui sa asetad Seleniidi püramiidi peegli ette, siis suureneb ka Inglite sissepääs sinu ja sinu lähedaste ellu. Seleniit juhatab Inglid sinu juurde.

"Ühendus Inglite maailmaga ja eneses rahu leidmine"

Seleniit on üks parimaid kristalle, mida sa võiksid kasutada selleks, et end Inglite maailmaga kokku viia ja nendega end ühendada. Lisaks sellele toob Seleniit sügavat rahutunnet ja aitab sul lõõgastuda.

Aseta Seleniidi püramiid enda magamistuppa, et see saaks ühendada läbi une sind Inglitega. Sellisel juhul aktiveerib Seleniidi püramiid kanali, mille kaudu Inglid saaksid une ajal sinu juurde külla tulla. Kui sa Seleniidi püramiidi enda magamistuppa tood, siis mõne aja möödudes võid sa hakata tähele panema seda, et sinu unenäod on muutunud erksamaks, tähendusrikkamaks ning läbi une võib käia sinu juures keegi rääkimas. See on märk selle kohta, et Inglid on sind läbi Seleniidi püramiidi väe üles leidnud.

Seleniidi püramiidi võiksid hoida Inglitega kontakteerumise kristallikomplekti lähedal, kui sa oled juba endale selliseid kristalle leidnud, mis aitaksid sul nendega ühenduses olla. Sellisel juhul töötab kindlasti see püramiid kiiremini ja tõhusamini.

Kui sa asetad Seleniidi püramiidi enda magamistuppa, siis see hakkab vaikselt sinu Aurat tervendama, aidates sinu sees olevaid närvilisi energiaid tervendada. Seleniit puhastab vaikselt järk-järgult sinu energiavälja ja vabastab sinu Auras olevat punast värvi, mis närvilisust ka põhjustab.

Seleniidi püramiid on väga võimas Seleniidi vormidest, kuna selle sümbol ehk püramiidi vägi suunab selle kristalli energia kiiresti vajalikule kohale. See on ka põhjus, miks püramiidi sümbolina kristall on efektiivsem, kui näiteks lihtsalt tavaline Seleniidi tükk.

Seleniidi püramiid kutsub Ingleid välja sinu kodu kaitsma. Lisaks Seleniidi püramiidile too enda koju aegamööda veel erinevaid Seleniidi kristalle ja sellest valmistatud küünlaaluseid.

"Kodu tervendaja"

Seleniit on üks parimaid ja efektiivsemaid kristalle, mida oma koju saad tuua, et enda kodu energiat tervendada. Seleniit puhastab madalal energialainel eksisteerivaid blokaade ja probleeme. Need on sellised energiad, millest inimene ei suuda aru saada, ega ka mõista. Aidates puhastada nii-öelda peidetud probleeme ja probleemset väge. Aidates vabaks lasta eelmiste kodu omanike poolt loodud stressienergiat, aidates kellegi teise poolt perele peale suunatud ärasõnumist või needuslikku väge. Seleniit puhastab seda, mille peale sa ise ei oska tulla. See on ka põhjus, miks võiks sinu kodus Seleniiti olla. Seda sellepärast, et sa ei suuda kõigele alati jälile jõuda, mis sinu elu keerulisemaks muudab. Seleniidi püramiid saadab enda tipu kaudu tervendust ja seda pidevalt.

"Toob visioone ja suunab Kroontšakrasse tervendust"

Seleniidi püramiid võiks sinu kodus olla, et see saaks sulle visioone ja selgeid mõtteid tuua. See on Kroontšakra tervendaja kristall, mis aitab sul pea selgeks teha. Aidates muremõtetel kaduda ja avades oskuse muredele lahendusi leida. See on kristall, mis suunab sind mõtlema, planeerima ja enda elu paremaks muutma. Aidates väga headel ideedel sinu juurde tulla.

"Lapsele kaitsvaks kristalliks"

Kui sul on laps, siis ma soovitaksin sul enda last kristallidega kaitsta. Seleniidi püramiid on üks väeesemetest, mis võiks sinu lapsel olemas olla. Selle koht võiks olla lapse magamistoas.

Seleniidi püramiid aitab lapse Aurasse kaitsvaid Ingleid ligi kutsuda ja kaitsta teda kurbuse eest. Aidates tal endal mõista, mida ta sellelt elult tahab, mis on tema jaoks õige või vale.

Püramiide peab väga harva energeetiliselt puhastama, piisab sellest, kui sa ühe korra kuus Salveiga kodu üle käid. Kui sa soovid eraldi Seleniidi püramiidi puhastada, siis selleks sobib väga hästi ka Palo Santo puu suits.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: SELENIIT, Väeese, püramiid, seleniidi püramiid, inglid, head hinged, halvad hinged, rahu, kontakt inglitega, kodu tervendaja, visioonid, kroontšakra

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja