VALGE HAULIIT

  • 2.30€

Toote detailid

  • Mudel: VALGE HAULIIT poleeritud
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


VALGE HAULIIT on üks lõõgastavamaid kristalle terves kristalli perekonnas, aidates kiirendada meditatsiooni minemist, lihastel lõdvestuda ja meelel puhata. Valget Hauliiti kasutatakse ka kõige sügavama unehäire puhul, selle jaoks viiakse kristall magamistuppa ning hoitakse seda voodi all seal, kus padjad on. Valget Hauliiti võib kombineerida teiste une ja magamise kristallidega, et veelgi rohkem alternatiivset ravi anda iseendale. Valge Hauliit on stressi ja ärevustunde eemaldaja ning üks parimaid stressi kristalle. Valget Hauliiti kasutatakse teiste dimensioonide nägemiseks ning sinna rändamiseks, selleks on soovitatav kasutada talismanina Kiastoliiti, et kaitsta enda energiat energia-deemonite varastamise eest, mis võib tekkida dimensioonide rännakul. Valget Hauliiti on soovitatav neil koduseinte vahele viia, kelle perekonnas on pidevad tülid, mis võivad lõppeda füüsilise vägivallaga. Selleks hoitakse majapidamise vanade peeglite ees Valgeid Hauliite koos Mäekristall ehk Kvarts geoodi või Mäekristalli püramiidiga. Kui teie töö on seotud kehahooldusega või spa-teenindusega, siis sobib teie töö tuppa ideaalselt pokaali täis Valget Hauliiti, mille keskel võiks olla Roosa Kvarts, et klient suudaks maksimaalselt lõõgastuda ning nautida oma protseduuri või iluhooldust.


RAVITSEMINE

Valget Hauliiti kantakse endaga kaasas või valmistatakse sellest vee-eliksiiri, kui on probleeme kaltsiumi omandamisega. Valge Hauliit tugevdab hambaid ja luustikku. Tükk kristalli taskus aitab sinu enda seest välja tõmmata viha või raevu ning samuti aitab see teiste vihal sinu aurast välja pääseda. Selleks tuleb Valget Hauliiti ka rohkem puhastada. Unehäirete puhul juuakse Valge Hauliidi vett umbes pool tundi enne magama minekut.

Kanna Valge Hauliidi kristalli, kui soovid dieeti pidada. Valge Hauliit on üks dieedi pidamise kristallidest, millel on oskus aidata sinu toidu menüüd tervislikumaks muuta. See suunab sind tervislikum elustiili poole, aidates vastu pidada ja dieedi alguses tekkiva pingega hakkama saada. See soodustab tervislikku toitumist. 

KOMBINEERIMINE TEISTE KRISTALLIDEGA

Dieedi pidamine ja tervisliku toitumise soodustamine - Kombineerige Valge Hauliit Apatiidi ja Musta Obsidiaaniga ning kandke neid endaga kaasas sinise koti sees või asetage söögilauale/külmkappi. Need kristallid aitavad valida meie keha jaoks tervislikumaid toite ning loobuda lemmiktoitudest, mis võivad kehale kahjulikud olla.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: VALGE HAULIIT, Kristallid, poleeritud, valge hauliit poleeritud, dieet, toitumine, uni, stress, lõõgastumine, vabaks laskmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja