TSITRIIN

  • 106.00€

Toote detailid

  • Mudel: TSITRIIN geood küünlaalus (ca 15*11*6,5)
  • Saadavus: Laos


AINUEKSEMPLAR 


Tsitriinist valmistatud küünlaalus on võimas kodu energia puhastaja ja väga tõhus väeese, mida enda kodu energia muutmiseks kasutada. Tsitriin geood juba ise üksinda ilma küünlavalguseta on väga kasulik.


TSITRIIN GEOOD KÜÜNLAALUSE  sees küünla põletamine on kasulik järgmistel põhjustel:

- See väeese aitab koju positiivsust juurde tuua, aitab edendada terve perekonna huumori meelt ja õnnetunnet. Tsitriini peetakse õnne kristalliks kuna sellel on oskus suurendada kõiki häid emotsioone ja selle kõrval halbadel emotsioonidel lasta minna.

- Tsitriinist valmistatud küünlaalus sobib väga hästi elutuppa, kus viibitakse väga palju aega. Seda selleks, et energiad seisma ei jääks, Tsitriin aitab kodust laiskuse välja juhtida ja aitab inimestel, kes seal elavad pidevalt liikuvuses olla selle positiivses mõistes.

- Aseta see küünlaalus enda külluse nurka, mis asub Feng Shui järgi Kagu nurgas. Põleta alati Täiskuu ajal seal sees küünalt, et majja külluse õnne tuua. Loomulikult oleks hea, kui seal saaks küünalt põletada pidevalt.

- See küünlaalus sobib ka tööruumidesse, et tööõnne suurendada ja klientide poolt positiivsust ärisse tuua.

- Hoia küünlaalust enda kodu keskel, et kodu energia liikuma viia, positiivsetel energiatele anda jõudu liikumiseks ja et majja hea õnn saabuks.

- Sobib ka kodu Lõuna poolsesse tuppa, seda selleks, et tuua sealt läbi TsitriinI majja elujõudu ja energiat.

Tsitriin geoodil on väga soodne laadida külluslike, tööalaseid ja materiaalset edu toovaid väeesemeid/ehteid. Tsitriin geoodi sees küünla põletamine aitab sellel geoodil laadida väga paljusid ehteid korraga. Seda võib igal õhtul teha, aga soovitatavalt vähemalt iga Täiskuu ajal.


Tule elemendi õnne kristall - Jäär, Lõvi ja Ambur


Tsitriin on tule elemendi õnne, positiivsuse ja hea energia kristalliks. Tsitriin suurendab tule elemendile omast head energiat ja aitab alati heas tujus olla. Tsitriin võiks alati olla JääraLõvi või Amburi elus. Tsitriin võiks olla tema lähedal või koduses keskkonnas. Tehniline
Mõõdud Läbimõõt on ca 15 cm ja kõrgus ca 6,5 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TSITRIIN, Väeesemed, küünlaalus, küllus, kagu, lõuna, energia, edu, tööedu, eluenergia, jõud, kodu puhastamine, kristallide laadimine, tsitriin geood

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja