La Tene käekett LÕVI "ARMASTUSE LEIDJA"

  • 14.90€

Toote detailid

  • Mudel: LÕVI "ARMASTUSE LEIDJA"
  • Saadavus: Laos

Võimalikud valikud


La Tene tähemärgi käekett LÕVI "ARMASTUSE LEIDJA" on loodud sinu jaoks, kui sa oled sündinud Lõvi tähtkuju all ja kui sa soovid enda ellu armastust leida. See väeehe on loodud Lõvi jaoks õnne toovatest kristallidest. Selles on Roosa Kvarts, Tiigrisilm, Bronsiit ja Hematiit.


- Selle väeeseme valmistasin ma Lõvile kandmiseks. Selleks, et Lõvi tähtkuju all sündinu leiaks enda ellu tõelise armastuse. Need kristallid toovad palju armastuse õnne ja aitavad Lõvil üles leida selle kõige õigema ehk armastaja hingesugulase.


- Roosa Kvarts on see kristall, mis kannab endaga kaasas tingimusteta armastuse väge. See õpetab Lõvile armastama ilma piire seadmata, aidates armastuse energial võimenduda ja armastust tema ellu ligi tõmmata. Roosale Kvartsile annab jõudu Lõvi õnne kristall Tiigrisilm. Tiigrisilm aitab läbi Roosa Kvartsi väe armstust ligi tõmmata ja seda kordades kiiremini, kui seda Roosa Kvarts suudaks üksi teha.


- Hematiit on selles käeehtes selleks, et Lõvi ei leiaks enda kõrvale valet armastajat. Et vigu ei tehtaks seoses armastusega ja et lihtsam oleks ära tabada seda inimest, kes tõesti võiks Lõvi ellu kuuluda.


- Bronsiit on üks Lõvi õnne kristallidest, mis kombinatsioonis teiste selles väeehtes olevate kristallidega suudab tasakaalustada Lõvi tundeelu, aidates oodata seda õiget ja mitte kärsitult armastust enda ellu nõuda. Aidates ka õigel inimesel tee Lõvini leida.


Lae seda väeeset Mookaite kristalli peal või Kõrberoosi geoodi peal. Puhasta vähemalt ühel korral kuus rituaalitaime suitsuga. Soovituslikult Sandlipuu või Kaneeli viirukiga.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: La Tene, käekett, LÕVI, ARMASTUSE LEIDJA, Tene, tooted, la tene, la tene käekett, lõvi armastuse leidja, roosa kvarts, tiigrisilm, bronsiit, hematiit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja