ROOSA KVARTS

  • 15.90€

Toote detailid

  • Mudel: ROOSA KVARTS süda ripats suletud kinnitusega
  • Saadavus: Laos


ROOSA KVARTS on kristall, mis sobib peaaegu et kõigile, kuna Roosa Kvarts on äärmiselt õrna energiavibratsiooniga kristall, mis hakkab sinu Auras tööle nii, et sa esialgu ei pane selle toimet tähelegi. See teeb sellest kristallist väga hea tervendaja, mis aitab eemaldada sinu hingest ärrituvuse, närvilisuse ning liigse üliemotsionaalsuse. Aidates sul olla emotsionaalselt stabiilsem ja tasakaalukam. Roosa Kvartsi mõjutusi hakkad sa tundma alles hiljem, seda sellepärast, et see teeb väga ettevaatlikult sinu Auras korrektuure.


Roosal Kvartsil on inimkonna ajaloos väga pikk minevik. Roosat Kvartsi on leitud inimeste poolt kasutatuna kunagise Mesopotaamia piirkonnas, kus nüüdseks asub Iraak ja nendest Roosadest Kvartsidest valmistatud esemed ulatuvad aega 7000 eKr. See tähendab seda, et teadaolevalt on inimesed vähemalt üle 9000 aasta Roosat Kvartsi enda hinge heaolu tarbeks kasutanud. Igatahes see on üks väga huvitav fakt, mida ma Roosa Kvartsi ajaloo kohta tean. 

Vanad egiptlased ja kreeklased kandsid Roosast Kvartsist valmistatud ehteid selleks, et lapseõnne ja perekonna õnne enda ellu ligi kutsuda. Tänapäevani on selle väesse sama usk olemas. Roosat Kvartsi peeti juba sellel ajal noorendavaks kristalliks, mis ei lase inimese võlul, ilul ja säral ära kaduda, aidates hoida stressi taset võimalikult madalal, et keha enneaegselt ei vananeks. 

Keskajal kasutati Roosat Kvartsi meditsiinilistel eesmärkidel ja hakati sellest vee-eliksiiri valmistama. Lisaks eliksiirile hoiti seda kristalli ka erinevate taimejookide sees, millega keha tervendati. Usuti juba siis, et Roosa Kvarts suudab tervendada südamehaiguseid ja emotsionaalsest valust tingitud haigusseisundeid.


Südame sümboli tähendus 


Südame sümbolil on oma tähendus ning kui seda kombineerida kristalliga, siis tuuakse välja sellel kristallil teatud omadused. Südame kuju sümboliseerib armastust, usaldust, kirge, ühtsust, sensuaalsust, naiselikkust ja külgetõmmet. Nõiad kasutavad südame sümbolit armastuse ja suhete tugevdamise rituaalides ning armastuse ligi tõmbamiseks.

ROOSA KVARTS südame sümboliga aitab saavutada järgmist:

- Roosa Kvartsi südame talisman on kümme korda võimsama väega, kui ükski teine Roosa Kvartsi talisman mõne teise sümboliga kui oodatakse Roosalt Kvartsilt armastavat tuge.

- Roosa Kvartsi südame talisman avab Südametšakra, tervendab seda ja annab sellele lisaenergiat töötamiseks. Eriliselt kasulik on see talisman väikestele tüdrukutele, kelle Südametšakra ei tööta. Kui Südametšakra ei tööta, siis see väike laps on liialt tundlik kriitika suhtes ja ta nutab iga pisimagi asja peale.

See aga ei tähenda seda, et südame talimani ei tohiks täiskasvanud inimene kanda. Täiskasvanute suhtes töötab see samuti Südametškrat tervendavalt, küll aga rohkem tervendab emotsionaalseid haavu. Selliseid haavu, mis on tekkinud suhte purunemisel või üksinda olemisest.

- Roosa Kvartsi südame talismani kantakse selleks, et enda ellu armastust kutsuda. See on armastuse õnne talisman, mis aitab hingesugulase üles leida. See on kristall, mis aitab suhet tugevdada ja suhtes olla õnnelik. Sobib ka neile, kes on pikaajalises suhtes ja kes soovivad taaselustada enda armastust.

- Soovitan seda talismani lastele, kes soovivad uusi sõpru luua. See on kristall, mis aitab eemale hoida halva mõjuga sõpru ja tuua ellu vaid tõelisi ning ustavaid sõpru.

- Roosa Kvartsi südame talisman aitab sul õppida armastuse tähendust ja selle vajadust. See õpetab sind tingimusteta armastust jagama ja seda vastu võtma. See on kristall, mis aitab sul enda südant väga headele inimestele avada.

- Talisman, mis aitab suhtes olla avatud ja sul oma tundeid nii füüsiliselt, kui ka vaimselt väljendada.

- Soovitan seda talismani lastele, kes ei arva endast väga hästi ehk kellel on väga madal enesehinnang. See talisman aitab näha iseenda ilu, väärtustada ennast ja lõpetab iseenda maha tegemine.


- Roosa Kvarts on kasulik kristall tütarlastele, kes soovivad sõprust luua ja endale tõelist sõpra leida. Kasulik kristall lapsele, kes ei julge teiste lastega suhelda.


- Tunnetes selgusele jõudmine: prasioliidi kristall vii kokku Roosa Kvartsiga ja hoia neid kahte kristalli pidevalt enda lähedal, kui sul on soov jõuda enda tunnetes selgusele. Kanna neid kristalle senikaua kaasas, kui sa tunned, et sa oled suutnud selgusele. Võid neid kristalle koti sees kaasas kanda või ehtena endaga igapäevaselt kanda. 

Teised kasutamise võimalused: hoia Roosa Kvartsi  südant unenäopüüdja, koti või mõne teise eseme küljes, et see aitaks sinu armastuse energiat suurendada ja sellega sinu ellu armastust ligi tõmmata. Sobib neile, kelle elus ei ole veel seda "õiget".


SÜDAMETŠAKRA


Roosa Kvartsi kristall töötab kõige enam seitsmest Tšakrast neljanda ehk Südametšakraga. Südametšakra on seotud armastuse ja tunnetega. Roosa Kvarts aitab jõudu anda sellele Tšakrale, et see täisväärtuslikult saaks tööd teha. Kui see seda aga teeb, siis see aitab armastust ellu vastu võtta, õppida armastust jagama, seda hindama, märkama ning austama.


SODIAAK


SKORPIONILE sobib Roosa Kvarts väga ideaalselt, see aitab tal enda armastuse üles leida, talle suhte õnne tuua ja see õpetab tal enda perekonnaliikmetega hästi läbi saama.

Kanna koos Rohelise Aventuriini südame talismaniga, kui soovid enda ellu sõpru leida.

Roosa Kvartsi südant lae Mäekristall geoodi peal, kui sa seda parasjagu ei kanna. Puhasta aeg-ajalt Salvei rituaalitaime suitsuga. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Südame mõõt on ca 2*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: ROOSA KVARTS, Ehted, roosa kvarts süda ripats suletud kinnitusega, ripats, süda, suletud kinnitusega, südame talisman, roosa kvarts süda, südametšakra, sõpruse loomine, sõprade leidmine, armastuse leidmine, armastuse õnn, hingesugulane, hingesugulase leidmine

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja