TIIGRISILM

  • 12.80€

Toote detailid

  • Mudel: TIIGRISILM karu võtmehoidja
  • Saadavus: Laos


TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves kristallide riigis ja selle põhiliseks väeks on kaitsta inimest ning tuua talle materiaalset edu. Tiigrisilmale on omane pruunikas-kuldne toon, mille seest jooksevad läbi triibud. Tiigrisilm kuulub Jaspiste kristallide liigi alla ja Tiigrisilmal on omakorda veel erinevaid alamliike, milleks on Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm, Punane Tiigrisilm ja Tiigriraud. Tiigrisilma leidub peamiselt USA-s, Lõuna Aafrikas, Indias, Lääne Austraalias ja Brasiilias.


Kui kristallidest valmistada võtmehoidjaid ja neid erinevate võtmete juurde lisada, siis need hakkavad sellele esemele/kodule energiat andma, mille võti see on, mida see kaunis kristall kaitseb. Seega toimib üks ja sama kristall erinevat pidi, kui see on erinevate võtmete küljes.


Karu sümboliseerib rahu, julgust, füüsilist kaitset, enesekindlust, julget pealehakkamist, stabiilset ellusuhtumist, enda aitamist ja tervenemist. Karusümboolika aitab selle kandjat kaitsta ebaõnne või ärakasutamise eest.


Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega peab neid ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE


- Tiigrisilma karu võtmehoidja on kasulik ennekõike lapse jaoks. Kui laps kannab oma võtmete küljes Tiigrisilma karu, siis see suurendab iseseisvust, oskust iseenda eest seista ja toob juurde enesekindlust. Aitab üksinda kodust väljaspool liikuda nii, et laps tajuks õigel ajal ohtu ja samas julgeks üksinda liigelda, samuti kaitseb liiklusõnnetuste ja halbade inimeste eest.


- Tiigrisilm on peamiselt kaitsvate omadustega, võib öelda isegi, et see on universaalne kaitsekristall. Tiigrisilm aitab luua kaitse ärasõnumise eest, et keegi, kes sooviks sulle halba, et tema sõnad ja mõte ei täituks. Tiigrisilma karu võtmehoidja kaitseb sinu kodu selliste energiate eest.


AUTOVÕTMELE


- Kaitseb füüsiliste õnnetuste eest, eriti kasulik on Tiigrisilm autoavariide ja erinevat sorti liiklusõnnetuste eest kaitsmiseks. Tiigrisilm on see kristall, mis võiks olla autos või sinuga autosõidu ajal kaasas.


Võtmehoidjaid võiks puhastada ühel korral kuus Salvei suitsuga ja mitte viirukiga, vaid just rituaalitaimega, et see suudaks ära puhastada kogu energia, mis võtmehoidja sisse on kogunenud. Salvei rituaalitaime leiad SIIT.


Kui kodus on olemas koht, kus võtmeid hoitakse, siis võiks seal olla ka Tsitriin geood. Seda selleks, et  hoida selle peal Tiigrisilmast võtmehoidjat. Tsitriin aitab võimendada ja taaselustada Tiigrisilma energiat.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus on ca 3,5*2*1 cm

Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Sildid: TIIGRISILM, Väeesemed, võtmehoidja, tiigrisilm karu võtmehoidja, karu, tiigrisilm karu, võtmehoidja, laps, kodu üles leidmine, stressi leevendamine, autosõit

  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja